Obserwatorzy

poniedziałek, 17 grudnia 2012

ciekawe znalezisko na portalu Face Book

źródło

10 komentarzy:

 1. Ciekawy post...
  masz rację ,że o nich piszesz,
  nawet ja mało o nich wiem...

  OdpowiedzUsuń
 2. Kochane TTB - po naszemu TeleTuBisie :D To bardzo madre, oddane psiaki. Dobrze prowadzone potrafią co najwyżej zalizac na śmierć. Ale potrzebują sporo ruchu i uwagi. Nie dla każdego!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oczywiście. Dlatego zamierzam tutaj trochę popisać o nich, by może w jakimś stopniu uświadomić ludzi. Brakuje dobrych, ale przede wszystkim prawdziwych i uczciwych informacji na ich temat.
   Słyszałam od znajomego o jakimś filmie traktującym o przyjaźni człowieka i amstaffa, jednak nie wiedzieć czemu nigdzie nie mogę go znaleźć... A szkoda, bo chętnie bym tu o nim napisała, dała linka by inni mogli zobaczyć

   Usuń
 3. Filizanko, idiotow nie uswiadomisz, chocbys na glowie stanela. Zachciewa sie takiemu teletubisia, ale umiejetnosci prowadzenia takiego psa juz nie ma. A potem nazywa sie, ze to psy-mordercy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hmmm wiesz, myślę że mimo wszystko jednak warto pisać. Może coś w jakiś sposób do kogoś trafi.

   Usuń
  2. Pisac zawsze warto! Moze trafi choc do jednego debila.

   Usuń
 4. Osobiście wolę kudłate psy, co nie zmienia faktu, że jestem wrażliwcem, jeśli chodzi o krzywdę zwierząt. Pamiętam, kiedy natrafiłam na brutalny filmik na you tube obrazujący skutki znęcania się człowieka nad zwierzętami. Zamieściłam ten materiał na swoim starym blogu. I wiesz co? Ludzie dobrze znają zjawisko znęcania się nad zwierzetami, a pomimo tego bardzo mało osób skomentowało. Przymykają oczy? Boją się zareagować? Trudno było dotrwać do konca i oglądnąć cały film.
  Człowiek naprawdę potrafi być bestią! Ciekawe...bo ma rozum...podobno.


  Pozdrawiam Cię serdecznie.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, miło mi że tu jesteś, proszę zostaw ślad po sobie, ale nie SPAMuj, komentarze: propozycje wspólnej obserwacji, łańcuszki, autoreklamę i teksty nie na temat usuwam. Ja szanuję Ciebie, więc proszę szanuj mnie, a odwiedzę Cię na pewno. Zwłaszcza jeśli masz g+ będzie mi łatwiej do Ciebie trafić gdy zostawisz adres bloga pod swoim komentarzem. Czasem mam zaległości, ale spokojnie, nadrabiam je:))
Bardzo mnie ucieszy gdy dołączysz do zacnego grona moich obserwatorów.
Życzę przyjemności!