Obserwatorzy

poniedziałek, 16 września 2013

Co w nas zostało z 9-11? Max Kolonko - MaxTV documentary of tragic events of 91110 komentarzy:

 1. Mam juz powoli dosyc Smolenska, Powstania Warszawskiego i zamachow z 11 wrzesnia. I tak nikt tego nie wyjasni, a to bezproduktywne bicie piany mnie juz nudzi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Panterko! Katerino! Ja nie biję żadnej piany! Po prostu dobry dokument. Wstawiłam bo pewnych rzeczy nie mogę pojąć.
   Jednocześnie zgadzam się, że tematy które podałaś mogły się przejeść gdyż zbyt często są poruszane. Jednak myślę, że należy pamiętać.
   Ok znaj proporcje mocium Panie... na moim blogu są tak różne treści, że na pewno nikogo nie zanudzam. Po za tym ten temat poruszam chyba pierwszy raz.

   Usuń
  2. Ty poruszasz po raz pierwszy, ale jestes miliardpiecsettysiecyszesnasta osoba, ktora o tym mowi. Dlatego taka moja reakcja. Tematy wychodza mi juz uszami, nie moglam sie powstrzymac :)))

   Usuń
 2. ...mnie też to nudzi, ale dla polityków to pożywka na lansowanie siebie...

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja się poryczałam...na co dzień nie myśli się o tragedii, o nieszczęściu i o cierpieniach tylu niewinnych ludzi. Zapominamy, pędząc za swoimi sprawami. A przecież każda z tych osób miała swoje rodziny, bliskich, swoje plany, swoje marzenia i problemy. Każdy z nich MIAŁ życie. Pomyślmy jak kruche i niepewne jest życie ludzkie. Nikt z tych ludzi nie myślał, że właśnie tego dnia zginie, nie wróci do domu. Straszna tragedia. Smoleńsk również. Niezależnie od poglądów i teorii na temat przyczyn. Ponad polityką i podziałami są przecież zwykli ludzie, ich nieszczęście, cierpienie ich bliskich.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak dla mnie dobry dokument. Ważne by w pędzie nie zapomnieć. Swoją drogą fascynujące co religią można zrobić z człowieka - makabra! To inna kultura której w życiu nie pojmę i dlatego niech sobie żyją ale oddzieleni. Tak jest bezpieczniej! Dlaczego nie trzymamy pewnych gatunków zwierząt w domu? Z tych samych przyczyn - bezpieczeństwo!

   Usuń
 4. max kolonko ma swietny sposob mowienia:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, miło mi że tu jesteś, proszę zostaw ślad po sobie, ale nie SPAMuj, komentarze: propozycje wspólnej obserwacji, łańcuszki, autoreklamę i teksty nie na temat usuwam. Ja szanuję Ciebie, więc proszę szanuj mnie, a odwiedzę Cię na pewno. Zwłaszcza jeśli masz g+ będzie mi łatwiej do Ciebie trafić gdy zostawisz adres bloga pod swoim komentarzem. Czasem mam zaległości, ale spokojnie, nadrabiam je:))
Bardzo mnie ucieszy gdy dołączysz do zacnego grona moich obserwatorów.
Życzę przyjemności!