Obserwatorzy

środa, 16 października 2013

Dom z niezwykłym schronem

Girard Henderson panicznie się bał broni jądrowej. Dlatego zlecił wybudowanie domu, który stanął w 1978 roku. Po jego i małżonki śmierci, dom odziedziczył jeden z jego krewnych, który sprzedał go za 2.000.000 dolarów.
Jednak po kilku latach od sprzedaży, nowy właściciel stracił swój majątek przez niezdolność do spłaty kredytu. Dom teraz należy do banku, który chce go sprzedać za 1.700.000 euro.
Posiadłość znajduje się w Las Vegas i z całą pewnością wyróżnia się od reszty. Na podwórku znajduje się ukryte wejście do podziemnej części budynku z gigantycznym i dość nietypowym schronem:


14 komentarzy:

 1. Ach, ci Amerykanie! Z ich wiecznym, napedzanym propaganda, strachem przed wojna nuklearna. Ale co sie dziwic, skoro walcza z calym swiatem...

  OdpowiedzUsuń
 2. O kurcze..wypasiony ten schron!...Biedny człowiek, żył z takim strachem, to musiało być okropne!

  OdpowiedzUsuń
 3. Cóż, każdy ma swoje schizy :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. ...w USA to na wszystkim robią kasę, nawet na ludzkim strachu czy głupocie...

  OdpowiedzUsuń
 5. No no schron przyjemny :) mogła bym w takim mieszkać :D

  OdpowiedzUsuń
 6. przebywanie w takim schronie to przyjemność :)

  OdpowiedzUsuń
 7. hahaha a mówia ze pieniadze to nie wszystko :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, miło mi że tu jesteś, proszę zostaw ślad po sobie, ale nie SPAMuj, komentarze: propozycje wspólnej obserwacji, łańcuszki, autoreklamę i teksty nie na temat usuwam. Ja szanuję Ciebie, więc proszę szanuj mnie, a odwiedzę Cię na pewno. Zwłaszcza jeśli masz g+ będzie mi łatwiej do Ciebie trafić gdy zostawisz adres bloga pod swoim komentarzem. Czasem mam zaległości, ale spokojnie, nadrabiam je:))
Bardzo mnie ucieszy gdy dołączysz do zacnego grona moich obserwatorów.
Życzę przyjemności!