Obserwatorzy

piątek, 18 października 2013

NICK NACK SENTINEL - czteroletni rodowodowy samiec szuka domu


Nick urodził się w hodowli "Sentinell" cztery lata temu. Jest duży, zadbany i zdrowy. Właściciele oddają go z powodu narodzin dziecka (w grudniu), bo obawiają się "dominującego charakteru" jak to określili.
Nick jest psem domowym, po szkoleniach, żyjącym obecnie wśród dorosłych ludzi. Jest psem wymuszającym, którego właściciele tego nie oduczali. Np. oddaje zabawki na smakołyk, skacze dużo na ludzi. Nigdy nie przejawił agresji w stosunku do ludzi z relacji właścicieli.
Nick ma pozytywny stosunek do suczek. Z samcami się nie dogaduje. Z kotami nie jest sprawdzony.
Nick to fajny, aktywny pies, ale wymaga uzupełnienia braków wychowawczych.
Nick szuka nowego domu. Obecnie przebywa u właścicieli w Lublinie. Hodowla jest powiadomiona o adopcji i to ta poprosiła nas o udostępnienie apelu.

Wszelkie pozostałe informacje
można uzyskać u właściciela
pod nr tel: 601 276 364

12 komentarzy:

 1. Jejku jaki cudny i te oczy :) Zakochać się w nim można :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. Niestety na chwilę obecną nie mogę sobie pozwolić na psa. Gdy moja sytuacja ulegnie poprawie,na tyle, że będę mogła zapewniam Cię, że pierwsze co zrobię to wezmę Amstaffa.

   Usuń
 3. Odpowiedzi
  1. Myślę, że szybko znajdzie, już są domy, które chętnie go wezmą. Ale oby ten dom był na zawsze!

   Usuń
 4. to ja moze z innej beczki, moja znajoma szuka rodzicow adopcyjnych do 9 miesiecznego chlopca, ktory zostal porzucony... Zapraszam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No dziecka tym bardziej nie mogę adoptować...

   Usuń

Dziękuję, miło mi że tu jesteś, proszę zostaw ślad po sobie, ale nie SPAMuj, komentarze: propozycje wspólnej obserwacji, łańcuszki, autoreklamę i teksty nie na temat usuwam. Ja szanuję Ciebie, więc proszę szanuj mnie, a odwiedzę Cię na pewno. Zwłaszcza jeśli masz g+ będzie mi łatwiej do Ciebie trafić gdy zostawisz adres bloga pod swoim komentarzem. Czasem mam zaległości, ale spokojnie, nadrabiam je:))
Bardzo mnie ucieszy gdy dołączysz do zacnego grona moich obserwatorów.
Życzę przyjemności!