Obserwatorzy

piątek, 25 października 2013

Piękne!

24 komentarze:

 1. Kiedyś podobny film oglądałam o kociej zabawie.
  Zwierzęta pięknie się poruszają :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. koty to już w ogóle najfotogeniczniejsze ze zwierząt!

   Usuń
 2. ooo dziś zmiana szaty graficznej :-)
  miłego weekendu życzę :-)
  słodki ten psiak ,z taką gracją :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję wzajemnie. Zmiana szaty graficznej jak co tydzień:D

   Usuń
 3. Nooo. Słodki ten psiak. Zapraszam.

  OdpowiedzUsuń
 4. piękny skok, jesli masz mocne nerwy to obejrzyj to: http://shoebat.com/2013/10/21/muslims-behead-man-cold-blood/

  pomyślałam, że filmik może stać sie pretekstem do ciekawej dyskusji na Twoim blogu bo poruszasz różne tematy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Makabra! Jestem w szoku....brak słów. Uważam, że nie powinno być dla nich miejsca!

   Usuń
  2. To jest tak straszne i nie mieści się w mojej głowie, że zaczęłam myśleć czy to nie jest prowokacja? Może to nie człowiek a kukła jak z amerykańskich filmów. tak wolałabym myśleć. przechodzący ludzie są zupełnie obojętni na to co dzieje się obok nich. Panuje znieczulica. Widać, że ten chłopak był tej samej rasy co jego oprawcy. Prymitywna grupka cieszy się co najmniej tak jakby w totka wygrali. W każdym narodzie są lepsi i gorsi ludzie ale jak oglądam takie coś to jestem za bombą atomową, atakiem chemicznym i innym agresywnym rozwiązaniu. Aby powstało coś nowego lepszego, trzeba wymazać przeszłość i tych ludzi, którzy na pewno się nie zmienią.

   Usuń
  3. ja uważam, że to jest inna kultura której nawet nie warto starać sie zrozumieć bo nie ogarnę. Jak można człowiekowi odciąć głowę i włożyć w d*** inna kultura, co ja mówię! Oni zachowują się jak inny gatunek! Podobno jest jakaś bomba do eiliminowania wybiórczych osobników....bomba genetyczna.

   Usuń
  4. każdy ma prawo wierzyć w co chce dopóki nie krzywdzi drugiego człowieka, już chyba satanizm mniej mnie przeraża niż islam.

   Usuń
  5. czytałam biblie szatana i najbardziej w całej książce przerażający jest.... tytuł! Co dziwnego nie mówią o sobie, że są religią miłości czy pokoju, nie mają jakieś misji wzniosłej i potępiają znęcanie sie nad zwierzętami.
   Swoją drogą jawisz mi się coraz bardziej ciekawą osobą...:D
   lansem islamistów na FB też jestem zdziwiona mocno, i tym jak ładnie kulturnie piszą....pewnie mają kogoś tu znającego kulture kto to administruje.

   Usuń
  6. To że piszę o kosmetykach nie znaczy, ze nie mam innych zainteresowań. Jestem również zaangażowana w ochronę praw zwierząt.

   Usuń
  7. oj oczywiście, że tak! Niczego Ci nie ujmuję. Po prostu poprzez blogowanie poznajemy się:)

   Usuń

Dziękuję, miło mi że tu jesteś, proszę zostaw ślad po sobie, ale nie SPAMuj, komentarze: propozycje wspólnej obserwacji, łańcuszki, autoreklamę i teksty nie na temat usuwam. Ja szanuję Ciebie, więc proszę szanuj mnie, a odwiedzę Cię na pewno. Zwłaszcza jeśli masz g+ będzie mi łatwiej do Ciebie trafić gdy zostawisz adres bloga pod swoim komentarzem. Czasem mam zaległości, ale spokojnie, nadrabiam je:))
Bardzo mnie ucieszy gdy dołączysz do zacnego grona moich obserwatorów.
Życzę przyjemności!