Obserwatorzy

wtorek, 1 lipca 2014

Dom spokojnej starości dla czworonogów.


Jak Wam podoba się taki pomysł? Mnie podoba się prawo nakazujące opiekę nad pupilem do końca!
Życie pisze różne scenariusze nie zawsze rodzina starszej osoby może „odziedziczyć” zwierze, które bywa kłopotliwym spadkiem. Petsitter to też dobre rozwiązanie, albo dodatkowy obowiązek opiekunki starszej osoby.
Sytuacje są różne i ciężko o złoty środek uniwersalny dla każdego. 
      Wczoraj musiałam usunąć wszystkie blogi z mojej listy obserwowanych. Powodem była zapewne zmiana adresu bloga jednej z blogerek… obecnie owy adres ma jakiś kinomaniak dodający tyle postów że nie mogłam zobaczyć co u innych, to też musiałam usunąć wszystko, sprawdzić kto jest kto i dodawać na nowo. No cóż trochę pracy ale mam o co mi chodziłoJ.

16 komentarzy:

 1. Dziwne, bo z tego co wiem raz uzyty adres zostaje przypisany do danego bloga i inna osoba nie moze ponownie uzyc danego adresu...

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzisiaj wieczorem przeczytałam to samo o tych domach! :) cóż, luksus dla psów i starszych właścicieli tylko kto ma tyle pieniędzy by wydać miesięcznie na taki dom. A prawo również mi się podoba :).
  Kurcze, głupio wyszło z tym blogiem, miałaś dużo roboty :(.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no cóż dobrze że teraz mogę normalnie spojrzeć na listę i widzę kto co pisał.

   Usuń
 3. Szlag by to... zzarlo mi komentarz!

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeśli ktoś jest częścią mojej rodziny, to wiadomo, że się nim opiekujemy do końca jego dni. Pomysł japoński z drugiej strony dobry, gdy sam opiekun wymaga opieki. Z tych samych powodów są domy la starszych osób.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawy pomysł...
  A nie wystarczyło usunąć tylko tego kinomaniaka ??

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo podoba mi się taki pomysł! Według mnie zwierzęta powinno się traktować tak samo jak ludzi, sa zależne od nas.

  OdpowiedzUsuń
 7. Zwierzęta doskonale poradziły by sobie bez nas. Myślę że lepiej niż my bez nich. Świat stworzony przez człowieka potrafi być niebezpieczny dla zwierząt. Człowiek tym bardziej powinien czuć odpowiedzialność za coś co sam oswoił!

  OdpowiedzUsuń
 8. Pomysł ciekawy ciekawe tylko jaki rzeczywiście jest tam poziom opieki, kiedy media się nimi nie interesują.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. cenna uwaga. Mogliby zrobić tak że obiekt jest monitorowany i przez internet całą dobę właściciel może podglądać co sie dzieje.

   Usuń

Dziękuję, miło mi że tu jesteś, proszę zostaw ślad po sobie, ale nie SPAMuj, komentarze: propozycje wspólnej obserwacji, łańcuszki, autoreklamę i teksty nie na temat usuwam. Ja szanuję Ciebie, więc proszę szanuj mnie, a odwiedzę Cię na pewno. Zwłaszcza jeśli masz g+ będzie mi łatwiej do Ciebie trafić gdy zostawisz adres bloga pod swoim komentarzem. Czasem mam zaległości, ale spokojnie, nadrabiam je:))
Bardzo mnie ucieszy gdy dołączysz do zacnego grona moich obserwatorów.
Życzę przyjemności!