Obserwatorzy

niedziela, 27 marca 2016

Fortel w Grottaferrata

Pewnego pięknego dnia karabinieri postanowili złożyć wizytę w pewnej odciętej od świata twierdzy. Nieruchomości owej w mieście Grottaferrata policja przyglądała się od dłuższego czasu….


Do samej owej wizyty funkcjonariusze przygotowali się w dość oryginalny, i nietypowy sposób… otóż postanowili przebrać się za duchownych i nawiedzić gospodarzy z błogosławieństwem przed Wielkanocą. To co odróżniało tych dwóch stróży prawa od księży to to że zamiast kropidła mieli przy sobie kajdanki, które okazały się przydatne… a cała akcja niezwykle skuteczna bo tym oto fortelem odkryli spory magazyn narkotyków i substancji psychoaktywnych. „Było tam 400 paczuszek marihuany, paczki haszyszu, gotowe porcje kokainy i wiele innych substancji psychoaktywnych, a także wagi aptekarskie. "Księża", którzy zamiast kropidła mieli kajdanki, aresztowali czterech mężczyzn w wieku od 23 do 56 lat.” A nagrania z kamer z pewnością wiele wniosą do rozpracowywania działalności przestępczej... 

12 komentarzy:

  1. wszelkiego rodzaju używki mnie przerażają :/

    OdpowiedzUsuń
  2. Brawo. Za używanie takich rzeczy powinno się dostać odwyk z resocjalizacją tyle lat ile psychiatrzy będą uważać, ale za rozprowadzanie tego, powinno się stosy palić!

    OdpowiedzUsuń
  3. Nieźle... zaskoczyli :) Choć jeśli chodzi psychotropy dla schizofreników innej możliwości nie ma by żyć normalnie. Muszą brać leki przez całe życie.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję, miło mi że tu jesteś, proszę zostaw ślad po sobie, ale nie SPAMuj, komentarze: propozycje wspólnej obserwacji, łańcuszki, autoreklamę i teksty nie na temat usuwam. Ja szanuję Ciebie, więc proszę szanuj mnie, a odwiedzę Cię na pewno. Zwłaszcza jeśli masz g+ będzie mi łatwiej do Ciebie trafić gdy zostawisz adres bloga pod swoim komentarzem. Czasem mam zaległości, ale spokojnie, nadrabiam je:))
Bardzo mnie ucieszy gdy dołączysz do zacnego grona moich obserwatorów.
Życzę przyjemności!