niedziela, 17 listopada 2013

Szkoła tresury i kształtowania zachowań psów

4 komentarze:

 1. Ja szkolę mojego psa już półtora roku i uważam, że każdy właściciel psa powinien przejść przynajmniej podstawowy kurs PT ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szkolony pies to przyjemność... niestety nie każdy wie i nie każdy pójdzie... a to wszystko dla dobra samego psa (w razie gdyby pies zmieniał właściciela) a i dla samego właściciela ogromne ułatwienie w codziennym życiu.

   Usuń
 2. Szkolenie jest głównie dla właściciela by nauczył się jak postępować z psem. Moja czekolada nie ukończyła żadnego PT, same pracowałyśmy a uważam że jest posłuszniejsza niż niejeden pies po szkoleniu ...

  OdpowiedzUsuń

Cieszy mnie że tu jesteś, proszę zostaw ślad po sobie. Wspólnie dbamy o miłą atmosferę tutaj i szanujemy sie wzajemnie, dla tego nie pisz wielkimi literami, nie SPAMuj, nie zostawiaj linków do siebie. Nasze zdania mogą się różnić, ale zachowujemy kulturę i dobry smak.
Komentarze: propozycje wspólnej obserwacji, łańcuszki, autoreklamę (z linkami) i teksty nie na temat usuwam. Ja szanuję Ciebie, więc proszę szanuj mnie, a odwiedzę Cię gdy tylko będę mogła.
Bardzo mnie ucieszy gdy dołączysz do zacnego grona moich obserwatorów.
Życzę przyjemności!