wtorek, 11 stycznia 2022

Szczeniaczek do adopcji.

 Cóż, wiele się mówi że zwierze to żywa istota, to nie zabawka. W okolicach świąt mnóstwo grafik zalewa socjal media... wszystko już chyba w tym temacie zostało na wszelkie sposoby przemaglowane. Mimo to w dalszym ciągu są osoby które w prezencie potrafią dać szczeniaka nie biorąc przesadnej odpowiedzialności za żyjące czworonożne dziecię. Fabryki psów działają i mam wrażenie że coraz mniej doniesień o odkryciach makabrycznej działalności. Produkcja szczeniąt i eksploatacja zwierząt to czyny haniebne.... Jaka naprawdę była historia tego szczeniaczka nie wiadomo... 

Pod opiekę Amstaffy niczyje trafiło takie oto szczenię, informacje znalazłam na fb, stamtąd pochodzi zdjęcie i opis klik:


"Mały astowaty szczylek to podopieczny który trafił do schroniska zaraz po Wigilii. Ma około 3 miesięcy na dzień dzisiejszy nieco "szczurowaty" z powodu zagłodzenia - pewnie nie znalazł się nabywca i nie został świątecznym prezentem. Tak czy inaczej maluch szuka domu. Będzie z pewnością astowaty i jak to maluch będzie wymagał sporo zaangażowania w mądre wychowanie. Psie dziecko jest jak plastelina która ulepisz zgodnie z własnymi umiejętnościami i potrzebami - pamiętajmy o tym, gdyż bardzo wiele psiaków "zepsutych" przez włascicieli zasila grono bezdomniaków.

Co trzeba aby zaadptowac takiego mikrusa?

Musicie przemyśleć czy jesteście gotowi na zniszczenia, na sikanie w domu, na poświęcanie czasu. Jeśli tak zapraszamy do wypełnienia ankiety do pobrania z postu adopcja krok po kroku."18 komentarzy:

 1. Trzymam mocno kciuki by znalazł szybko kochający dom!

  OdpowiedzUsuń
 2. Zawsze mi smutno, kiedy czytam historię tych piesków, oby jednak ta skończyła się szczęśliwie i to szybko.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę że warto udostępniać takie informacje i pomagać zwierzakom. Plus dla Ciebie że czytasz, może kiedyś sama znajdziesz tu przyjaciela:)

   Usuń
 3. Oby ktoś zdecydował się na adopcję :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Trzymam kciuki za pieska, żeby znalazł dobry domek. Idiotyzmem jest dawanie zwierząt w prezencie, tym bardziej że nie każdy chce a nawet może mieć pieska w domu. Moje córki znalazły kiedyś w śmietniku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Smutne jak można zwierzaka na śmietnik wyrzucić, choć może sie schował...

   Usuń
 5. Niestety ... ciągle się słyszy i czyta o takich przypadkach.

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam nadzieję, że szybko znajdzie kochającą rodzinę.

  OdpowiedzUsuń
 7. Uroczy psiak :D Trzymam kciuki, aby jak najprędzej znalazł dom :D
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Cieszy mnie że tu jesteś, proszę zostaw ślad po sobie. Wspólnie dbamy o miłą atmosferę tutaj i szanujemy sie wzajemnie, dla tego nie pisz wielkimi literami, nie SPAMuj, nie zostawiaj linków do siebie. Nasze zdania mogą się różnić, ale zachowujemy kulturę i dobry smak.
Komentarze: propozycje wspólnej obserwacji, łańcuszki, autoreklamę (z linkami) i teksty nie na temat usuwam. Ja szanuję Ciebie, więc proszę szanuj mnie, a odwiedzę Cię gdy tylko będę mogła.
Bardzo mnie ucieszy gdy dołączysz do zacnego grona moich obserwatorów.
Życzę przyjemności!