Dzień dobry, Tak sobie myślę i myślę o przeniesienie się na innego bloga, by nie płacić za dodatkowe miejsce. Wiem że zostanie tutaj wiąże się z opłatą za mejsce na zdjęcia. Irytują mnie maile i komunikaty w telefonie, do tej pory usuwałam zwalniając miejsce... tak sobie myślę, aktualnie jakoś sobie radzę.
Przechodząc do tematu posta: w końcu udało mi się zamieścić wpis nieco zaniedbanej serii filmowej.
Lokatorka (2021)
reżyseria: Michał Otłowski
scenariusz: Jacek Matecki, Tomasz Klimala
produkcja: Polska
Spokojne życie mieszkańców pewnej kamienicy zaburza pojawienie się zwiększonych opłat które przerastają możliwości finansowe. Działanie włodarza jest w pełni świadome, ma ono na celu spowodowanie opuszczenia lokali przez lokatorów. Pani Janina nie chce tak łatwo się poddać.
W publicznym miejscu zostają odnalezione zwłoki kobiety.
Sala Samob***ów Hejter (2020)
reżyseria: Jan Komasa
scenariusz: Mateusz Pacewicz
produkcja: Polska
Tomek Giemza zostaje skreślony z listy studentów na wydziale prawa, podbramkowe sytuacje działają na człowieka osłabiająco albo pobudzają do walki. Bohater filmu nie poddaje sie wydobywa z siebie obrzydliwe cechy aby je wykorzystać by przetrwać w niełatwym świecie
Gran Torino (2008)
reżyseria: Clint Eastwood
scenariusz: Nick Schenk
produkcja: USA, Niemcy
Walt Kowalski to emerytowany weteran który próbuje sobie dalej spokojnie żyć po śmierci żony w swoim świecie. Bohater jest rasistą więc tym bardziej drażnią go nowi sąsiedzi a to próby zaprzyjaźnienia się, a to próba kradzieży auta.
Nie znam tych filmów. W ogóle rzadko ostatnio cokolwiek oglądam.
OdpowiedzUsuń