piątek, 15 marca 2013

Ostatnie formalności....


Jak już wiecie z banerka biorę udział w
marcowej edycji konkursu organizowanego
przez klub kota jasna8.


Czas przysyłania zgłoszeń jest do dziś do godziny 20.00
Dlaczego tak późno realizuję resztę? Spośród licznych zdjęć jakie mam nie łatwo jest wybrać maksimum dwa najlepsze…. Dlatego zajęło mi to tak długo?
Ale w końcu się udało:


Rodo (vel Smrodo) 
To zdjęcie mi sie tak bardzo podoba, taką pozytywną energią emanuje, że wisi w widocznym miejscu oprawione, w sporym formacie.


Maniek (vel Maniolo)
Ta fotografia miała konkurencje, i co prawda do ostatniego momentu miałam zawahania, ale ostatecznie wygrało to. 

A oto konkurencja, jedna z wielu, nie zgłaszana do konkursu:
9 komentarzy:

 1. Śliczne pieski i same amstafy :-)
  Dziękuję za umieszczenie informacji o Konkursie :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. No, jak widze z nadsylanych zdjec, konkurencja bedzie tym razem ogromna, nielatwo bedzie sie zdecydowac, na kogo zaglosowac.

  OdpowiedzUsuń
 3. ...kurczaki jedne, widzę że nie będzie łatwego wyboru, chociaż ja swój głos mam już zarezerwowany, może następnym razem...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja (i nie tylko) wiem (y) że nic nie wygramy, chociaż mam (y) najlepsze zdjęcia. Wygra jedynie "jedyna Polska słuszna rasa" i ten kto ma plecy. Jak to u Polaków wszystko ustawione. Ta mentalność się nie zmieni chyba nigdy... i dlatego jest jak jest, po prostu.
   NA wcześniejszych konkursach widziałam świetne zdjęcia! Nie wiedzieć czemu nigdy nie dostawały nic. Jedna z autorek napisała na blogu komentarz. Przykre bo takie Polskie

   Usuń
  2. Przepraszam piękną rasę "Gończy Polski" bo niestety termin "jedyna słuszna polska rasa" jej nie dotyczy

   Usuń
 4. zamierzałam podesłać mojego kochanego amstafka, ale zrezygnowałam.
  dlaczego uważasz, że coś tam jest nie tak?
  choć i ja uważam, że czasem inne zdjęcie powinno wygrać, ale każdy ma inny gust. a ja nie mam tylu znajomych coby agitować.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no właśnie tu o znajomości chodzi ktoś ma więcej i wygrywa. Ktoś ma mniej... jak pisałam wyżej widziałam zdjęcia bijące na głowę te co wygrywały, a jednak wygrywały te które mają więcej znajomości... i tak ludzie głosują.

   Usuń
  2. Ja jestem"neutralna".Nie mam bloga a dla swojego upatrzonego Kota agitowałam swoich bliskich wysyłając do nich meile z linkiem i instrukcją obsługi:)I teraz zrobię tak samo:)Filiżanko postaraj się zdopingować znajomych.Twoje Psy są piękne ale ja mam ONkę:)

   Usuń

Cieszy mnie że tu jesteś, proszę zostaw ślad po sobie. Wspólnie dbamy o miłą atmosferę tutaj i szanujemy sie wzajemnie, dla tego nie pisz wielkimi literami, nie SPAMuj, nie zostawiaj linków do siebie. Nasze zdania mogą się różnić, ale zachowujemy kulturę i dobry smak.
Komentarze: propozycje wspólnej obserwacji, łańcuszki, autoreklamę (z linkami) i teksty nie na temat usuwam. Ja szanuję Ciebie, więc proszę szanuj mnie, a odwiedzę Cię gdy tylko będę mogła.
Bardzo mnie ucieszy gdy dołączysz do zacnego grona moich obserwatorów.
Życzę przyjemności!