wtorek, 7 maja 2013

Gdzie robimy zakupy?


Gdzie robimy zakupy? Jak grzyby po deszczu wyrastają coraz częściej gęściej dyskonty najwięcej jest chyba Biedronek, i tam też Polacy lubią się zaopatrywać.


Ja osobiście najbardziej lubię Lidla, chodź i do Biedronki zaglądam, ale rzadziej. Wędlin tam nie kupuję bo są strasznie drogie, ser podobnie nie adekwatnie do jakości.
Nieco ponad połowa Polaków po zakupy chodzi do zagranicznych sieci super- i hipermarketów, np. Auchan, Carrefour, Kaufland, Leclerc, Spar, Tesco.

Na trzecim miejscu sa Polskie sieci handlowe Alma, Piotr i Paweł,
Na czwartym hurtowe sieci handlowe.źródło


5 komentarzy:

 1. Ciekawe statystyki, ale coś w tym jest. Ja osobiście jakoś nie lobię Tesco, lobię robić zakupy w Makro ale tam jest wymagana karta. Najczęściej właśnie odwiedzam Carrefour, a w Biedronce mam tylko wybrane produkty po które wracam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja kupuję tam gdzie jest mi najbliżej...
  Praktycznie w każdym markecie u nas kupuję określone grupy produktów...

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja bardzo lubię Kaufland :)

  OdpowiedzUsuń
 4. ...kupuję w stonce większość produktów...

  OdpowiedzUsuń
 5. A ja kupuję tam gdzie mi akurat po drodze:)

  OdpowiedzUsuń

Cieszy mnie że tu jesteś, proszę zostaw ślad po sobie. Wspólnie dbamy o miłą atmosferę tutaj i szanujemy sie wzajemnie, dla tego nie pisz wielkimi literami, nie SPAMuj, nie zostawiaj linków do siebie. Nasze zdania mogą się różnić, ale zachowujemy kulturę i dobry smak.
Komentarze: propozycje wspólnej obserwacji, łańcuszki, autoreklamę (z linkami) i teksty nie na temat usuwam. Ja szanuję Ciebie, więc proszę szanuj mnie, a odwiedzę Cię gdy tylko będę mogła.
Bardzo mnie ucieszy gdy dołączysz do zacnego grona moich obserwatorów.
Życzę przyjemności!