środa, 14 listopada 2018

Salsa to sunia w typie pitbulla, ma cztery miesiące i szuka domku...

Jak tam nastroje jesienne? Udało mi sie uzbierać dane do wysyłki które przesłałam do firmy więc mam nadzieje że szybko pójdą przesyłki do laureatek:) Dajcie znać jak dojdą:) 
Tak patrzę po blogu że dawno nie było tu pieska szukającego domku. Najchętniej ludzie lubią szczeniaki więc czteromiesięczny psiak się trafił, tak patrzę po ostatnio ogłaszanych psiakach że mają już stałe domy, to budujące, a może - kto wie - ktoś dzięki mojemu blogowi znalazł przyjaciela. Moim takim marzeniem jest by właśnie na moim blogu ktoś znalazł psa a potem by szczęśliwe wspólne dni wypełniały szczęście i radość. 
Zapraszam, dziś sunia Salsa ma cztery miesiące jest pod opieką Fundacji AST wszystko co wiem i opublikuję tutaj na jej temat pochodzi z fundacyjnej strony, zapraszam: 


Salsa to sunia w typie pitbulla, urodzona 03.07.2018 r. Jest inteligentna, bystra i łaknąca kontaktu z człowiekiem. Stara się trzymać czystość, przy spacerach co 3-4 godziny, zdarzyły jej się raptem 2 wpadki, przy czym całe noce przesypia w kennelu i tam jest suchutko. Łatwo się wycisza, jest uparta, ale i karna. Ładnie dzieli się zabawkami, na spacerze skupia się na przewodniku, ślicznie reaguje na przywołanie. Zaczyna aportować. W stosunku do psów nie wykazuje lękliwości ani w domu, ani na spacerach. W kontaktach z psami jest pewna siebie, ale i kulturalna.

Kwestie do przepracowania: na razie ciężko jej idzie zostawanie samej na dłużej niż godzinę – wyje pozostawiona sama. Wykazuje lekką awersję w stosunku do gości, potrafi się wtedy zjeżyć, warczeć i ujadać, jak całkiem nie szczeniak! Zachowanie mija szybko, ale pracujemy, by nie pojawiało się wcale. Salsa to pies dla odpowiedzialnego właściciela, sądzimy, że sprawdziłaby się w stadzie z innym zwierzakiem, ale z mocnym przewodnikiem.

Zapoznałeś się z opisem Salsy i czujesz się na siłach, by podjąć wyzwanie, jakim jest wychowanie tego szkraba? Masz czas i chęci by kontynuować naukę i uważasz, że to idealny pies dla Ciebie? Jeśli tak, napisz do nas prośbę o ankietę adopcyjną na adres nataliakass@wp.pl a odeślemy Ci ją w wiadomości zwrotnej. Warunkiem adopcji jest wizyta przedadopcyjna, sterylizacja po osiągnięciu dojrzałości i szkolenie z zakresu posłuszeństwa po adopcji. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

SALSA
wsunia w typie pitbull red nose, ur. 03.07.2018 r.
Wygląd: czekoladowa, uszy cięte.
Charakter: inteligentna, karna, lękowa. 
Zdrowie: odrobaczona, zaszczepiona, zachipowana.
Miejsce pobytu: dom tymczasowy, Warszawa
Kontakt w sprawie adopcji: tel.: 501 797 018, mail: adopcje@fundacja-ast.pl
Wirtualny Opiekun: brak

źródło, po więcej, klik

29 komentarzy:

 1. Oj szkoda że ma "awersję w stosunku do gości, potrafi się wtedy zjeżyć, warczeć i ujadać".... ewidentnie dla mądrego człowieka!

  OdpowiedzUsuń
 2. Jaka słodka psinka ♡♡♡ Pracujesz w schronisku może? :)Gdyby nie moje wyjazdy i nieustabilizowana sytuacja, pewnie miałabym więcej zwierzaków. Mam i tak wyrzuty, że czasem muszę zostawić kotełki. Muszę się też wybrać do naszego schroniska z darami dla zwierzaków.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam nadzieję, że szybko znajdzie nowy dom.

  OdpowiedzUsuń
 4. Trzymam kciuki za to, aby jak najszybciej trafiła do osób, które obdarzą ją miłością :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Moja Bella też za szczeniora się jeżyła i szczekała na gości. Nie lubi obcych na swoim terenie i zostało jej to do dziś. Z tym ze dziś szczeknie dla porządku dwa razy i ignoruje gości. Nie jest typem przytulasa. Może Salsa to ten sam typ charakterku. ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczna suczka i oby znalazł się mądry właściciel, który będzie umiał ją wychować z miłością i troską.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ślicznie psina. Aż się serce kraje.

  OdpowiedzUsuń
 8. Nad charakterem tak młodego psa da się popracować Mam nadzieję że znajdzie szybko domek bo jest śliczna :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Piękna i ma takie inteligentne spojrzenie, życzę Jej fajnego domu :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Beautiful dog.
  I'm following your blog, could you follow my blog too?

  www.paginasempreto.blogspot.com.br

  OdpowiedzUsuń
 11. Śliczna jest i mam nadzieję, że szybko znajdzie odpowiedni dom :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Jest śliczna. Oby jak najszybciej znalazła nową rodzinę. Dla psiaka każdy dzień samotności to strasznie długo.

  OdpowiedzUsuń
 13. Przepiękna jest ta rasa! szkoda że mam alergie na sierść psią :(
  obserwuje
  https://milentry-blog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 14. Witam.
  Lubię psy i kiedyś miałem.
  Ostatni odszedł na zawsze.
  Pozdrawiam i zapraszam.
  Michał

  OdpowiedzUsuń
 15. Super że pomagacie psiakom!
  Pozdrawiam Eva

  OdpowiedzUsuń
 16. Słodka psinka. Mam nadzieję, że szybko znajdzie ciepły, kochający dom. Ja niestety z powodów życiowych nie mogę teraz mieć zwierzaków...

  OdpowiedzUsuń
 17. Piękna ta Salsa. Też mam pieski ale już nie pierwszej młodości, bo latek mają po 14 :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Mam nadzieję, że szybko znajdzie dom.

  OdpowiedzUsuń
 19. Ale słodki ryjek, mam nadzieję że znajdzie mądry i kochający dom ;)

  OdpowiedzUsuń

Cieszy mnie że tu jesteś, proszę zostaw ślad po sobie. Wspólnie dbamy o miłą atmosferę tutaj i szanujemy sie wzajemnie, dla tego nie pisz wielkimi literami, nie SPAMuj, nie zostawiaj linków do siebie. Nasze zdania mogą się różnić, ale zachowujemy kulturę i dobry smak.
Komentarze: propozycje wspólnej obserwacji, łańcuszki, autoreklamę (z linkami) i teksty nie na temat usuwam. Ja szanuję Ciebie, więc proszę szanuj mnie, a odwiedzę Cię gdy tylko będę mogła.
Bardzo mnie ucieszy gdy dołączysz do zacnego grona moich obserwatorów.
Życzę przyjemności!