wtorek, 25 lutego 2020

Ksena

Ksenę znalazłam na fb, na profilu Adopcje Amstaffów Trójmiasto, który należy do Gdyńskiego Schroniska dla Zwierząt "Ciapkowo". Myślę że warto ogłaszać psiaki zwłaszcza te które oglądają świat z za schroniskowych krat. Może dzięki udostępnieniu zainteresuje sie czworonogiem jakaś dobra dusza która przygarnie, a może będzie to fundacja która weźmie pod swe skrzydła, zaopiekuje i domu choć tymczasowego poszuka. Tymczasowy dom lepszy od schroniska, na pewno.
Ksena nie ma jakoś wyjątkowo szczegółowego opisu, ale może warto poznać ją bliżej zadzwonić, napisać w jej sprawie by zasięgnąć więcej informacji. Tekst oryginalny, na końcu podam źródło i kontakt gdyby sunia kogoś zainteresowała. Zapraszam, z nadzieja że może jakaś fundacja przygarnie sunie celem bliższego poznania i pomocy. Schronisko to miejsce gdzie jest dużo zwierząt a pracownicy nie mają możliwości tak dobrze poznać każdego zwierzaka jak ktoś kto bierze czworonoga na tymczas;)
A oto oryginalny opis. Kiedyś rozmawiałam z pracownikiem zajmującym się psami TTB w "Ciapkowie", Pan podkreślił żeby jeśli udostępniam informacje to aby niczego w stworzonej treści przez "Ciapkowo" niczego nei zmieniać, więc taki opis zamieszczam, bez zmian:

"IMIĘ: KSENA (927/19) PŁEĆ: Suczka WIEK: Ur. 02.12.2016 rok RASA: PITBULL RED NOSE WIELKOŚĆ: Powyżej średniej CZIP: BRAK KSENA przebywa w schronisku dla bezdomnych zwierząt OTOZ Animals „Ciapkowo” w Gdyni. Trafiła w wyniku interwencji inspektorów OTOZ Animals. KASTRACJA / STERYLIZACJA: NIE (zabieg zostanie wykonany przed adopcją) SZCZEPIENIE / ODROBACZENIE / ODPCHLENIE: Tak / Tak / Tak STOSUNEK DO DOROSŁYCH: Pozytywny STOSUNEK DO DZIECI: Nie polecana do małych dzieci, ze względu na siłę i niedelikatność STOSUNEK DO PSÓW: Wybiórcza STOSUNEK DO KOTÓW: Nie sprawdzono ZDROWIE: Bez zauważalnych problemów zdrowotnych. CHARAKTER: Energiczna, silna, pewna siebie. DLA KOGO: Dla osoby aktywnej, silnej, konsekwentnej, znającej rasę. Zastrzegamy sobie prawo do wyboru nowego domu. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz wizyta przed i po adopcyjna W sprawie adopcji prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 516 169 626."

źródło


Tel: 505-441-318

adopcjeamstaffowtrojmiasto@gmail.com

11 komentarzy:

 1. Jakie waleczne imię. Będę trzymać kciuki aby szybko znalazła dom.

  OdpowiedzUsuń
 2. Trzymam kciuki, aby jej się udało :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oby szybko znalazła swoje szczęście.

  OdpowiedzUsuń
 4. Urocza Ksena, oby szybko znalazła dobry dom.

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne imię, naprawdę :) Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja nie mam warunków na psa, ale mam nadzieję, że ktoś się zgłosi.

  OdpowiedzUsuń
 7. Jednak mam respekt przed tą rasą

  OdpowiedzUsuń
 8. Oby szybko znalazła swój dom <3 Ciapkowo jest bardzo blisko mnie i wiosną chcę się zgłosić jako wolontariusz i brać psiaki na spacer. Narazie nie mogę żadnego przygarnąć ale na pewno kiedyś jakiś psiak że schroniska znajdzie u mnie swój dom ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Mam nadzieję, że szybko znajdzie nowych, odpowiedzialnych właścicieli.

  OdpowiedzUsuń

Cieszy mnie że tu jesteś, proszę zostaw ślad po sobie. Wspólnie dbamy o miłą atmosferę tutaj i szanujemy sie wzajemnie, dla tego nie pisz wielkimi literami, nie SPAMuj. Nasze zdania mogą się różnić, ale zachowujemy kulturę i dobry smak.
Komentarze: propozycje wspólnej obserwacji, łańcuszki, autoreklamę i teksty nie na temat usuwam. Ja szanuję Ciebie, więc proszę szanuj mnie, a odwiedzę Cię gdy tylko będę mogła.
Bardzo mnie ucieszy gdy dołączysz do zacnego grona moich obserwatorów.
Życzę przyjemności!