wtorek, 14 lipca 2020

Bella szuka domu

Sama już nie wiem co pisać czytając pewne opisy.... otóż właścicielka oddała swoją pupilkę z powodu alergii. Sytuacja nie fajna, aczkolwiek zakończyła się dobrze bo trafiła pod skrzydła Fundacji AST, - jak wyczytałam na stronie organizacji, obecnie mieszka w domu tymczasowym w okolicach stolicy, a nie w schronisku czy co gorsza... Sunia kocha człowieka i swoich pobratymców. No może podam opis a nóż widelec ktoś sie nią zainteresuje, a z opisu wynika że warto:
Bella to 15-miesięczna sunia w typie amstaffa.  Została oddana do nas z powodu alergii właścicielki. Bella to też, mimo młodego wieku, mama naszego fundacyjnego Chaberka (już zaadoptowanego). To urocza sunia, pełna miłości do człowieka i do psów. Wychowana, socjalizowana, po prostu normalna. Niestety fizycznie wyniszczona przez poród zaraz po pierwszej cieczce a także przez nie leczoną alergię. Jej stan ogólny jest średni, a jej skóra pozostawia wiele do życzenia. Bella trafiła do domu tymczasowy u Pauliny i Kuby. Bella odnalazła się u nich wzorowo i razem tworzą bardzo fajne trio! Otoczyli sunię odpowiednią opieką weterynaryjną, co już przynosi efekty w postaci dodatkowych kilogramów. Odwiedzili także dermatologa. Bella jest uczulona na bardzo wiele czynników, na dniach zmieniamy karmę na zasugerowaną (Nature z łososiem) i zobaczymy czy drapanie odejdzie w zapomnienie. Gdyby ktoś z Was miał chęć wspomóc metamorfozę Belli karmą bądź chciał się dorzucić groszem do opieki weterynaryjnej, będziemy niezwykle radzi.16 komentarzy:

 1. Oby sunia jak najszybciej znalazła kochający dom 😍

  OdpowiedzUsuń
 2. Życzę, żeby znalazła szczęśliwy i kochający dom :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale piękna :) oby znalazła szybko dom

  OdpowiedzUsuń
 4. Niektórzy ludzie powinni mieć zakaz opieki nad zwierzętami. Mam nadzieję, że Bella szybko znajdzie nowy dom.

  OdpowiedzUsuń
 5. och biedna, decydując się na psa trzeba mieć świadomość, że jeśli okaże się chory to trzeba go leczyć i płacić niemałe pieniądze. ale zwierze to najlepszy przyjaciel

  OdpowiedzUsuń
 6. Słodka <3 Mam nadzieję, że uda się jej znaleźć dom

  OdpowiedzUsuń
 7. Jaka śliczna. Trzymam za nią kciuki. 😊

  OdpowiedzUsuń
 8. Jestem pewna, że szybko go znajdzie :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Jaki słodziak,oby się udało znalesc dom :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo mi żal każdego zwierzęcia, bardzo piesków, sama miałam dwa.
  Uroczy piesek, zasługuje na dom i kochająca rodzinę.
  Mam nadzieję,że taki znajdzie.
  Pozdrawiam-)
  Irena-Hooltaye w podróży

  OdpowiedzUsuń

Cieszy mnie że tu jesteś, proszę zostaw ślad po sobie. Wspólnie dbamy o miłą atmosferę tutaj i szanujemy sie wzajemnie, dla tego nie pisz wielkimi literami, nie SPAMuj, nie zostawiaj linków do siebie. Nasze zdania mogą się różnić, ale zachowujemy kulturę i dobry smak.
Komentarze: propozycje wspólnej obserwacji, łańcuszki, autoreklamę (z linkami) i teksty nie na temat usuwam. Ja szanuję Ciebie, więc proszę szanuj mnie, a odwiedzę Cię gdy tylko będę mogła.
Bardzo mnie ucieszy gdy dołączysz do zacnego grona moich obserwatorów.
Życzę przyjemności!