piątek, 22 września 2023

Co u Ciebie?  Dziś miało być filmowo ale niestety nie zobaczyłam żadnego filmu ostatnio. Jakoś sie zebrać nie mogłam... Festiwal Filmowy kusi ale jakoś nie wiem sama... Dziś mam dzień próbny i przyznam że nie do końca podoba mi się to... niby cały etat a mówił że docelowo ma być 3/4 etatu.... W ogłoszeniu było że 3-4 tyś na rękę a mówił że płaci 17,50 na rękę za godzinę. Wspominał o umowie o dzieło... kombinator z tego człowieka... dzieło to wykonanie dzieła konkretnego...niby na pierwszy miesiąc....potem umowa o pracę. Dziwne to... jeszcze wspomniał: "szefa nie wolno lubić". 
A co u Ciebie? Może chcesz podzielić sie czymś? To jest miejsce i czas na napisanie w komentarzu tego co Ci w duszy gra:)


7 komentarzy:

 1. Ja właśnie skończyłam urlop i od wczoraj chodzę do pracy. Czas, który jest przyjemny i bez presji leci dwukrotnie szybciej. Na szczęście już weekend i mam dużo planów czytelniczych, puzzlowych i spacerowych.
  Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego!

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie dużo zajęć związanych z życiem prywatnym, ale mam nadzieję, że wszystko uda się ogarnąć.

  OdpowiedzUsuń
 3. Oby z tą pracą nie okazało się coś nie tak. Trzymam kciuki.

  OdpowiedzUsuń
 4. Życzę powodzenia z pracą :) u mnie niestety problemy zdrowotne, zrobiłam mnóstwo testów i nie wiadomo jaka jest przyczyna ...

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam serdecznie ♡
  Dziwnie brzmi ta rozmowa o pracę. Niestety w tego typu sprawach nie mam doświadczenia. Do pracy poszłam zaraz po szkole średniej i tak już w niej zostałam to już chyba osiem lat będzie. Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze i żebyś była szczęśliwa!
  Pozdrawiam cieplutko ♡

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niezły kombinator. Obiecuje marchewkę, a zapowiada się niezły łomot. Pracowałam u prywaciarzy, nie dało się długo wytrzymać.

   Usuń
 6. 17,50 to chyba nielegalnie, to poniżej minimalnej. Uważaj z tą pracą, coś jest nie halo.
  Ja jakas zmęczona jestem, chyba pójde zaraz spać, a jest dopiero 19.27...

  OdpowiedzUsuń

Cieszy mnie że tu jesteś, proszę zostaw ślad po sobie. Wspólnie dbamy o miłą atmosferę tutaj i szanujemy sie wzajemnie, dla tego nie pisz wielkimi literami, nie SPAMuj, nie zostawiaj linków do siebie. Nasze zdania mogą się różnić, ale zachowujemy kulturę i dobry smak.
Komentarze: propozycje wspólnej obserwacji, łańcuszki, autoreklamę (z linkami) i teksty nie na temat usuwam. Ja szanuję Ciebie, więc proszę szanuj mnie, a odwiedzę Cię gdy tylko będę mogła.
Bardzo mnie ucieszy gdy dołączysz do zacnego grona moich obserwatorów.
Życzę przyjemności!