Obserwatorzy

sobota, 10 listopada 2012

Kalendarz Fundacji AST


Już jest - nasz fundacyjny kalendarz na rok 2013.

Po raz 4 zechcieliście współtworzyć go razem z nami, oddając na do dyspozycji zdjęcia waszych ulubieńców. Dzięki temu, podobnie jak w poprzednich latach, przez następne 12 miesięcy będziemy mogli cieszyć wzrok radosnymi paszczami psiaków. I tych przebywających pod opieką Fundacji, i tych wyadoptowanych, przygarniętych, znalezionych, lub też wychuchanych od małego szczeniaczka. Mamy nadzieję, że kalendarz się spodoba.

Informacje na temat zamawiania i kosztów pojawią się w najbliższym czasie.  
Dochód jak co roku, tradycyjnie pójdzie na ratowanie kolejnych psów. Dlatego myślę, że warto wspomóc fundacje w jej jakże szczytnym działaniu, tym bardziej, że fotki i cały kalendarz jest bardzo ładny.

Kalendarz można zamawiać, wysyłając maila: :fundacjaast_allegro@o2.pl Wysyłka będzie realizowana przez Pocztę Polską, lub, na życzenie, kurierem. Realizowane będą też wysyłki za granicę (wg cennika Poczty Polskiej)W Warszawie istnieje możliwość odbioru kalendarza osobiście u naszej wolontariuszki Moniki. Kontakt: monika@fundacja-ast.plKalendarze będą też wystawione na naszych aukcjach na allegro.
Cena za kalendarz to 35 zł + koszt przesyłki (podstawowa - 11zł).

4 komentarze:

 1. Zlikwidu, prosze te weryfikacje, bo to niezwykle denerwujace i nieczytelne. Wczoraj piec razy wbijalam, zanim zaskoczylo.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne psiaki ,świetnie pozują ... :-)
  Racja , racja, weryfikacja tylko przeszkadza...

  OdpowiedzUsuń
 3. Super sprawa, zawsze to jakias pomoć dla psiaków:)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękny tegoroczny kalendarz! Mam nadzieję, że dużo się uzbiera.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, miło mi że tu jesteś, proszę zostaw ślad po sobie, ale nie SPAMuj, komentarze: propozycje wspólnej obserwacji, łańcuszki, autoreklamę i teksty nie na temat usuwam. Ja szanuję Ciebie, więc proszę szanuj mnie, a odwiedzę Cię na pewno. Zwłaszcza jeśli masz g+ będzie mi łatwiej do Ciebie trafić gdy zostawisz adres bloga pod swoim komentarzem. Czasem mam zaległości, ale spokojnie, nadrabiam je:))
Bardzo mnie ucieszy gdy dołączysz do zacnego grona moich obserwatorów.
Życzę przyjemności!