środa, 19 października 2016

Rozmaitości

Co u Ciebie Kochana Czytelniczko? Okoliczności zmuszają mnie do pewnej roszady w postach....ciekawe jak telefon się spisze,mam nadzieję że post ukaże się o czasie bez problemu:-)
27 komentarzy:

 1. Really interesting post...thx for sharing! xx

  OdpowiedzUsuń
 2. Psy! Kocham je wszystkie bez wyjątków. Teraz patrze z bólem serducha, jak odchodzi mój Maks. Staruszek już.. niedowidzi, niedosłyszy.. ale jest taki szczęśliwy jak się z nim przebywa. Ostatnio złapał babeszje.. wet lekko sugerował, ze już nie warto leczyć, żeby mu skrócić cierpienie, ale ratowaliśmy. Było z nim źle ale się wylizał!

  Ehh dom bez psa, to dziwny dom.

  OdpowiedzUsuń
 3. Muszę powiedzieć tacie i bratu, żeby zachowywali się jak Indianin:p

  OdpowiedzUsuń
 4. Gdzie ty wynajdujesz te różności?

  OdpowiedzUsuń
 5. Ta dziewczynka z psami jest niesamowita!!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. psy są niesamowite. moje też są bardzo mądre i wszystko rozumieją co do nich mówię. a jak coś im nie pasuje to udają że nie rozumieją lub, że śpią.

   Usuń
 6. Ekshibicjonista wygrał wszystko! Przecież reklamowanie swojego interesu nie jest zakazane! Haha ;) Pozdrawiam serdecznie :) Megly (megly.pl)

  OdpowiedzUsuń
 7. lubię u ciebie te wpisy na wesoło :P w niektórych miejscach powinny wisieć takie kartki nad każdym kibelkiem :)

  OdpowiedzUsuń
 8. No proszę i samolot potrzebuje wody :))

  OdpowiedzUsuń

Cieszy mnie że tu jesteś, proszę zostaw ślad po sobie. Wspólnie dbamy o miłą atmosferę tutaj i szanujemy sie wzajemnie, dla tego nie pisz wielkimi literami, nie SPAMuj, nie zostawiaj linków do siebie. Nasze zdania mogą się różnić, ale zachowujemy kulturę i dobry smak.
Komentarze: propozycje wspólnej obserwacji, łańcuszki, autoreklamę (z linkami) i teksty nie na temat usuwam. Ja szanuję Ciebie, więc proszę szanuj mnie, a odwiedzę Cię gdy tylko będę mogła.
Bardzo mnie ucieszy gdy dołączysz do zacnego grona moich obserwatorów.
Życzę przyjemności!