środa, 8 maja 2019

Kola poleca sie uwadze:)

Dzień dobry Kochani! Pamiętacie sunię młodziutką o imieniu Upsa, ogłaszana tu jakiś czas temu? Jak przeczytałam na Fundacyjnej stronie to sunia pod koniec kwietnia zamieszkała na stałe w Tychach na Śląsku.
Pamiętacie Borysia? Oj było tu o nim sporo, było w końcu zajęło się nim Stowarzyszenie Podaj Łapę Bullom które miało dla niego miejsce w hoteliku, super że mógł się ze schroniskowego boxu przeprowadzić do hoteliku. Wczoraj przeczytałam że Borysiu na dniach zamieszkał w domu tymczasowym w Gliwicach!
Dostał szansę bo dom tymczasowy pracuje nad jego bramami wychowawczymi. Z opisu wynika że prognozy są dobre bo chłopak bardzo szybko się uczy i pojawia sie nadzieja że niebawem zamieni dt na dom stały!!!

Kola na chwilę obecną jeszcze domu nie szuka, ale poleca sie uwadze, zapraszam do opisu:

"Kola to 4-letnia amstaffka, przekazana nam przez jej dotychczasowych opiekunów. Jest to pies, jakiego w dzisiejszych czasach ze świecą szukać. Miła, grzeczna, pozytywnie nastawiona do człowieka. Wiemy, iż Kola grzecznie zostaje sama w domu, w mieszkaniu ładnie się wycisza i większość czasu przesypia. Miejski zgiełk i ruch uliczny nie robią na niej wrażenia. Na smyczy ładnie spaceruje, reaguje na najdrobniejsze korekty. Zdecydowanie jest typem psa inteligentnego, myślącego i bystrego. Szczęściarz, u którego Kola zamieszka, będzie miał naprawdę ekstra towarzysza, z ogromnym potencjałem do szkolenia, choćby dla własnej przyjemności, bo aż żal tego nie wykorzystać. W ocenie poprzedniej opiekunki, Kola ma także pozytywny stosunek względem psiaków, które uprzednio na spokojnie pozna, w dotychczasowym miejscu zamieszkania miała nawet kilku psich kumpli.
Aktualnie Kola jest już po pierwszej wizycie u weterynarza, została zachipowana, przegląd „techniczny” wypadł pomyślnie, do obserwacji pozostaje nam jedynie przerośnięty gruczoł mlekowy. Poza tym, uwag brak. Niestety pannica postanowiła zacząć cieczkę co zablokowało nas na miesiąc z wszelkimi ruchami. Na  chwilę obecną Kola nie jest do adopcji."

źródło, więcej info o Koli

23 komentarze:

 1. Śliczna psinka, trzymam kciuki żeby szybko trafiła na kochający dom :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładna sunia. Oby szybko znalazła dom.

  OdpowiedzUsuń
 3. Oby znalazła szczęśliwy dom.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieje że nie będzie miała większych problemów:)

   Usuń
 4. Trzymam kciuki za tego ślicznego pieska. 😊

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękna jest! :) Ostatnio moi rodzice adoptowali pieska jest cudny :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jestem pewna, że odnajdzie kochający dom 😉

  OdpowiedzUsuń
 7. Gdybym mogla to przygarnęłabym cały świat ze zwierzakami, ale warto wspierać wszelkie akcje tak, aby zwierzaki znalazły kochający dom :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Trzymam kciuki, żeby znalazła szybko fajny dom :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Dawno psiaka nie było - i jest. :)

  OdpowiedzUsuń

Cieszy mnie że tu jesteś, proszę zostaw ślad po sobie. Wspólnie dbamy o miłą atmosferę tutaj i szanujemy sie wzajemnie, dla tego nie pisz wielkimi literami, nie SPAMuj, nie zostawiaj linków do siebie. Nasze zdania mogą się różnić, ale zachowujemy kulturę i dobry smak.
Komentarze: propozycje wspólnej obserwacji, łańcuszki, autoreklamę (z linkami) i teksty nie na temat usuwam. Ja szanuję Ciebie, więc proszę szanuj mnie, a odwiedzę Cię gdy tylko będę mogła.
Bardzo mnie ucieszy gdy dołączysz do zacnego grona moich obserwatorów.
Życzę przyjemności!