wtorek, 22 listopada 2022

Paco

Dziś pies rasowy, z dobrej hodowli ale do adopcji ale nie na wystawy a na kolanka. Czytałam że ma fajny charakter więc, zapraszam do opisu:


 Do adopcji 6-letni pies rasy American Staffordshire Terrier:

PEACEMAKER Diamond Staff (w domu Paco) - urodzony 23.03.2016 r., rodzice: o. APOLON Cherry Love You, m. ATTENTION PLEASE Diamond Staff.
Paco wrócił do hodowli nieco ponad rok temu z przyczyn losowych. Swego czasu ogłaszaliśmy już jego adopcję, ale niestety osoby które się zgłaszały nie zdobyły naszego zaufania. Tak to już jest, że szybko zjawiają się chętni do posiadania za darmo rasowego pieska, ale jak słyszą, że pies zostanie wydany po wykastrowaniu, to dziwnym trafem już nie chcą pieska na kolanka. Z jakich przyczyn, każdy chyba wie. Dlatego też, od razu podkreślam, że przed wyjazdem do nowego domu pies zostanie wykastrowany.
Paco jest uroczym pieskiem, dość dużej postury, ale wciąż z zachowania uroczym dzieciakiem, zawsze radosnym, o niezwykle przyjaznym usposobieniu. Bardzo ufny, przyjazny do otoczenia. Nigdy nie wykazywał najmniejszych oznak agresji. Zna podstawowe komend typu: siad, waruj, łapa. Pies w pełni zdrowy, żadnych problemów, alergii itp.
Dla swoich ludzi będzie wspaniałym towarzyszem, uwielbia ludzi i zabawy. Złodzieja niestety nie pogoni, raczej serdecznie przywita 🙂
Szukamy dla tego cudownego wiecznie psiego dziecka najlepszego z możliwych domu. Pies jest naprawdę tego wart!
Serdecznie prosimy o udostępnianie.Teraz sunia dla której Stowarzyszenie Amstaffy Niczyje szuka domu"
"Szukamy pilnie dt dla suni. Przyjazna do ludzi. Obecnie w Lodzi brak dla niej miejsca. Koszty pokrywa stowarzyszenie."


źródło klik

Ta sunia mam nadzieje że szybko ktoś ją pokocha, mało wiadomo o niej z opisu....

Miłego wtorku<3

7 komentarzy:

Cieszy mnie że tu jesteś, proszę zostaw ślad po sobie. Wspólnie dbamy o miłą atmosferę tutaj i szanujemy sie wzajemnie, dla tego nie pisz wielkimi literami, nie SPAMuj, nie zostawiaj linków do siebie. Nasze zdania mogą się różnić, ale zachowujemy kulturę i dobry smak.
Komentarze: propozycje wspólnej obserwacji, łańcuszki, autoreklamę (z linkami) i teksty nie na temat usuwam. Ja szanuję Ciebie, więc proszę szanuj mnie, a odwiedzę Cię gdy tylko będę mogła.
Bardzo mnie ucieszy gdy dołączysz do zacnego grona moich obserwatorów.
Życzę przyjemności!