Obserwatorzy

niedziela, 15 lutego 2015

DLA ŻON,MATEK,PRZYJACIÓŁ,PARTNEREK OSÓB UZALEŻNIONYCH.

6 komentarzy:

 1. Hm, brzmi to trochę jak teksty sekty. Ludzie zapominają, że prócz AA są jeszcze inne sposoby terapii uzależnień, chociażby CBT. Mnie osobiście akurat pielęgnowanie przekonania, że uzależnienie jest na całe życie, ale "jak się człowiek dołączy do grupy to jakże mnie tam nie dowartościują" nie jest najlepszym rozwiązaniem. Ludzie zapominają, że uzależnienie się od grupy jest takim samym uzależnieniem jak każde inne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z doświadczenia pewnego alkoholika cytat: "do jakiejkolwiek psycholożki nie pójdę tam zawsze skieruje mnie do AA jak tylko sie dowie że mam problem z piciem"

   Usuń
 2. Temat współuzależnień i w ogóle uzależnień jest dość trudny... A z powyższym cytatem się zgodzę, najczęściej wysyłają na AA.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czasem AA pomaga, czasem nie wszystko zależy od samego uzależnionego czy chce wyjść z nałogu...dotyczy to nie tylko alkoholu...ale również innych uzależnień...Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, miło mi że tu jesteś, proszę zostaw ślad po sobie, ale nie SPAMuj, komentarze: propozycje wspólnej obserwacji, łańcuszki, autoreklamę i teksty nie na temat usuwam. Ja szanuję Ciebie, więc proszę szanuj mnie, a odwiedzę Cię na pewno. Zwłaszcza jeśli masz g+ będzie mi łatwiej do Ciebie trafić gdy zostawisz adres bloga pod swoim komentarzem. Czasem mam zaległości, ale spokojnie, nadrabiam je:))
Bardzo mnie ucieszy gdy dołączysz do zacnego grona moich obserwatorów.
Życzę przyjemności!