wtorek, 16 sierpnia 2016

Floki

Nowa podopieczna fundacji... jeszcze domu nie szuka, jednak może warto śledzić jej losy....dalsze etapy zmierzające do odnalezienia domu stałego. Sunia rasowa... szkoda że hodowla nie bierze odpowiedzialności, wszak to jej rola a nie schroniska dla bezdomnych zwierząt a potem fundacji.... 
opis który znalazłam na fundacyjnej stronie klik:

Wprost ze schroniska, dzięki pomocy opiekunki Finki, przyjechała do nas rodowodowa, ok. 7-letnia stafficzka Floki. Sunia jest cudna! Bardzo zgodna z psami-rezydentami w domu tymczasowym, a kota omija szerokim łukiem, gdyż się go obawia! Do ludzi jest jak każdy staffik, najchętniej weszła by z radości na głowę. Pobyt u nas Floki zaczęła od wizyty u weterynarza, miała bowiem dość poważny problem z utrzymaniem moczu i ma parę innych, zauważalnych problemów. Po badaniach krwi, moczu i USG wiemy że sunia ma zapalenie pęcherza, kryształki fosforany amonowo-magnezowe w moczu, mocno powiększony woreczek żółciowy (do potwierdzenia na ponownym USG). Floki dostała kroplówkę, leki p. zapalne, p. bólowe, rozkurczowe, antybiotyk. Przed nami dalsze diagnozowanie i leczenie. Po kilku dniach leczenia widzimy już znaczącą poprawę. Na razie suni nie ogłaszamy do adopcji. Chcemy ją najpierw wyleczyć, a później wysterylizować. Kiedy będzie gotowa na szukanie nowego domu, od razu o tym napiszemy. 


Prosimy Was o wsparcie w leczeniu Floki. 

AST Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych 

79 1160 2202 0000 0000 8061 3463 

z dopiskiem:

 DAROWIZNA FLOKI


18 komentarzy:

 1. Śliczna sunia - tylko życzyć zdrowia i nowych właścicieli którzy ja za adoptuja :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna jest, jednak wolę bardziej kudłate pieski :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczna sunia, zdrowia życzę i dobrych opiekunów...

  OdpowiedzUsuń
 4. Naprawdę prześliczna! :) Ma takie ufne spojrzenie. Mam nadzieję, że leczenie przyniesie poprawę. Oby! :) Już niedługo musi być zdrowa jak rybka :) Pozdrowionka cieplutkie :) Megly (megly.pl)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam nadzieję, że znajdzie odpowiednich opiekunów!

  OdpowiedzUsuń
 6. Trzymam kciuki za leczenie suni! Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. mam nadzieję, że psina wyzdrowieje i znajdzie dom :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Urocza, trzymam kciuki, żeby znalazła dobry dom :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Zdrówka i znalezienia szybko mądrych opiekunów

  OdpowiedzUsuń
 10. Super psiak! Sama jestem posiadaczką jednego pieska. Wzięłam go od osoby prywatnej. Jeśli zdecyduję się na kolejnego psa to tylko ze schroniska!

  OdpowiedzUsuń

Cieszy mnie że tu jesteś, proszę zostaw ślad po sobie. Wspólnie dbamy o miłą atmosferę tutaj i szanujemy sie wzajemnie, dla tego nie pisz wielkimi literami, nie SPAMuj, nie zostawiaj linków do siebie. Nasze zdania mogą się różnić, ale zachowujemy kulturę i dobry smak.
Komentarze: propozycje wspólnej obserwacji, łańcuszki, autoreklamę (z linkami) i teksty nie na temat usuwam. Ja szanuję Ciebie, więc proszę szanuj mnie, a odwiedzę Cię gdy tylko będę mogła.
Bardzo mnie ucieszy gdy dołączysz do zacnego grona moich obserwatorów.
Życzę przyjemności!