piątek, 4 stycznia 2019

Plany wybicia dzików w Polsce.

11 komentarzy:

 1. Jestem w szoku. Powinniśmy protestować przeciwko tej decyzji.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czekam na jakiś protest w tej sprawie 😐

  OdpowiedzUsuń
 3. czasem sie zastanawiam kto ma tak nasrane w glowie

  OdpowiedzUsuń
 4. Matko, nie miałam o tym pojęcia.

  OdpowiedzUsuń
 5. Mieszkam przy lesie i powiem wam, że w tym roku wieczorem był strach wyjść na ulice. Dzików było więcej niż psów. Normalnje po ulicah spacerowaly.Też tego nie popieram, ale powinno się coś z nimi zrobić, bo dopiero się będzie działo jak komuś stanie się krzywda.

  OdpowiedzUsuń
 6. W mojej miejscowości kilka lat temu były takie odstrzały przez leśniczych ponieważ niszczyły uprawy rolnikom

  OdpowiedzUsuń
 7. Zabijanie nie jest dobre, wiadomo, ale prawda jest taka, że dziki rozmnażają się w zastraszającym tempie i jest ich mnóstwo. Mieszkam na wsi, wieczorami, nocą i rankiem czasem strach wyjść bo nie wiesz czy się gdzieś nie kręcą... Zresztą, bawi mnie ta nagonka.. rok temu, dwa lata i wiele lat wcześniej też były odstrzały takiej samej ilości i nie było takich protestów jakoś.. 😶

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, miło mi że tu jesteś, proszę zostaw ślad po sobie, ale nie SPAMuj, komentarze: propozycje wspólnej obserwacji, łańcuszki, autoreklamę i teksty nie na temat usuwam. Ja szanuję Ciebie, więc proszę szanuj mnie, a odwiedzę Cię na pewno. Zwłaszcza jeśli masz g+ będzie mi łatwiej do Ciebie trafić gdy zostawisz adres bloga pod swoim komentarzem. Czasem mam zaległości, ale spokojnie, nadrabiam je:))
Bardzo mnie ucieszy gdy dołączysz do zacnego grona moich obserwatorów.
Życzę przyjemności!