piątek, 4 stycznia 2019

Plany wybicia dzików w Polsce.

11 komentarzy:

 1. Jestem w szoku. Powinniśmy protestować przeciwko tej decyzji.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czekam na jakiś protest w tej sprawie 😐

  OdpowiedzUsuń
 3. czasem sie zastanawiam kto ma tak nasrane w glowie

  OdpowiedzUsuń
 4. Mieszkam przy lesie i powiem wam, że w tym roku wieczorem był strach wyjść na ulice. Dzików było więcej niż psów. Normalnje po ulicah spacerowaly.Też tego nie popieram, ale powinno się coś z nimi zrobić, bo dopiero się będzie działo jak komuś stanie się krzywda.

  OdpowiedzUsuń
 5. W mojej miejscowości kilka lat temu były takie odstrzały przez leśniczych ponieważ niszczyły uprawy rolnikom

  OdpowiedzUsuń
 6. Zabijanie nie jest dobre, wiadomo, ale prawda jest taka, że dziki rozmnażają się w zastraszającym tempie i jest ich mnóstwo. Mieszkam na wsi, wieczorami, nocą i rankiem czasem strach wyjść bo nie wiesz czy się gdzieś nie kręcą... Zresztą, bawi mnie ta nagonka.. rok temu, dwa lata i wiele lat wcześniej też były odstrzały takiej samej ilości i nie było takich protestów jakoś.. 😶

  OdpowiedzUsuń

Cieszy mnie że tu jesteś, proszę zostaw ślad po sobie. Wspólnie dbamy o miłą atmosferę tutaj i szanujemy sie wzajemnie, dla tego nie pisz wielkimi literami, nie SPAMuj, nie zostawiaj linków do siebie. Nasze zdania mogą się różnić, ale zachowujemy kulturę i dobry smak.
Komentarze: propozycje wspólnej obserwacji, łańcuszki, autoreklamę (z linkami) i teksty nie na temat usuwam. Ja szanuję Ciebie, więc proszę szanuj mnie, a odwiedzę Cię gdy tylko będę mogła.
Bardzo mnie ucieszy gdy dołączysz do zacnego grona moich obserwatorów.
Życzę przyjemności!