wtorek, 13 października 2020

Wolly

 Dziś wtorek. Dzień zwyczajny, zapowiada sie spokojnie jak będzie wiadomo wyjdzie w praniu. Ponoć trzynasty dzień miesiąca ma w sobie coś... oby był dla nas wszystkich super miłym fajnym czasem.

Oby pogoda była ładna. Jesienna chłodna aura daje sie we znaki, gorące herbatki smakują wyjątkowo. Odkryłam herbaciarnie nową, jeszcze nic nie kupiłam bo najpierw wypiję to co mam, dalej zobaczę... nie ukrywam zainteresowała mnie jedna z gruszką, druga z ananasem i bananem... 

W jednym ze sklepów widziałam fajną lampę i tak spojrzałam na nią z nadzieją że może przydałaby mi się do robienia zdjęć... 

Myślałam o małym rozdaniu.... dawno nie było tutaj... jak na razie brak czasu... bo wiecznie coś trzeba, a to to a to tamto... sama wykazałam się pewną inicjatywą i znowu czas, a co z tego wyjdzie...ponoć nie docenia się...

Dobrym sposobem na rozładowanie stresów są spacerki z pupilkiem. Dziś tak dla odmiany pies który domu nie szuka Podopieczny Fundacji AST Wolly:

Wolly to 6-letni miniaturowy bulterier, który trafił do nas z powodu trudnej sytuacji rodzinnej właścicieli, w porozumieniu z hodowcą. Wolly jest naprawdę wyjątkowy - stabilny, miły, otwarty do ludzi, a także pozytywnie nastawiony do zwierząt. Z przyzwyczajeń to psiak domowy i miejski, chętny do podróżowania, długich spacerów i towarzyszenia człowiekowi. Jego jedyna wada to ściąganie jedzenia ze stołu. Wolly obecnie jest w trakcie leczenia. Trafił do nas z podejrzeniem problemów z układem pokarmowym, które jednak okazały się problemami z alergią. Dodatkowo doliczamy układ moczowy. Na później zaplanowany jest kardiolog, USG i kastracja. Wolly trafił do domu tymczasowego do Eli i Zygmunta, którzy otoczyli go niezwykłą troską, i ciepłem. I już dziś Wam mówimy, że Wolly nie szuka domu, bo takiego skarbu z rąk się nie wypuszczą.
źródło, więcej klik

15 komentarzy:

 1. Widać, że to szczęśliwy pies :) Życzę Ci, żebyś zrealizowała sobie to marzenie o lampie jak najszybciej :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak miło przeczytać, że ten piesek szuka domu i widać, że jest szczęśliwy. Lampa do zdjęć fajna sprawa.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale świetna wiadomość od rana. Piesek ma kochający dom!

  OdpowiedzUsuń
 4. Słodziak mały :) Super wiadomość że znalazł swoj dom :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Looks a beautiful day!
  Wolly is so cute, say Hi to Wolly.

  Regards

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękny psiak. Widać że ma niezłomny i stabilny charakter.

  OdpowiedzUsuń
 7. No i to jest genialna wiadomość, super! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ooo, wypiłabym taką gruszkową herbatke :)
  Piękny psiak, dobrze, że znalazł kochający dom ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Piechu uśmiechnięty :) ja herbatę mogę pić litrami

  OdpowiedzUsuń
 10. Ale śmieszny. :)
  JA staram sie przekonac do rooibosa. Słabo mi to idzie. ;p

  OdpowiedzUsuń

Cieszy mnie że tu jesteś, proszę zostaw ślad po sobie. Wspólnie dbamy o miłą atmosferę tutaj i szanujemy sie wzajemnie, dla tego nie pisz wielkimi literami, nie SPAMuj, nie zostawiaj linków do siebie. Nasze zdania mogą się różnić, ale zachowujemy kulturę i dobry smak.
Komentarze: propozycje wspólnej obserwacji, łańcuszki, autoreklamę (z linkami) i teksty nie na temat usuwam. Ja szanuję Ciebie, więc proszę szanuj mnie, a odwiedzę Cię gdy tylko będę mogła.
Bardzo mnie ucieszy gdy dołączysz do zacnego grona moich obserwatorów.
Życzę przyjemności!