środa, 4 listopada 2020

Sasanka

 Sasanka ujęła mnie swoim uśmiechem, takim pogodnym. 

Jednak na chwilę obecną nie mogę jej adoptować, nawet zabrać w dom tymczasowy, ale mogę z pewną nadzieją przedstawić Wam tą trzylatkę bo wierzę że może kto wie, wydarzy sie coś dobrego. Oto Sasanka, podopieczna fundacji AST, mieszkanka hoteliku dla zwierząt który chętnie zamieniłaby na dom, choćby tymczasowy. Zapraszam do opisu:


"Sasanka to kompaktowa suczka w typie amstaffa w wieku 3 lat. Jest wysterylizowana, zachipowana i szczepiona. Trafiła do nas ze schroniska w stanie pozostawiającym wiele do życzenia, świeżo po porodzie. Sunia jest trochę „wiejskiego chowu”, w Warszawie zaskakuje ją zgiełk i hałas miasta, Jest przyzwyczajona do kennel klatki, traktuje jako azyl. Pozostawiona sama bez kennela, może mieć wpadki z czystością. Sasanka bardzo dobrze znosi podróże w aucie. Jej stosunek do psów jest różny, dlatego lepiej aby w nowym domu była jedynaczką. Sunia jest alergiczką. Ma problem z chemią spożywczą oraz kosmetyczną - np. płyn do podłogi. Sasa to przefajna sunia, uwielbiająca kontakt z człowiekiem, głaskanie i siedzenie na kolanach. Szukamy dla której przefajnego domu. Jak już pisaliśmy, bez innych psów, za to bez problemu w mieście, bo sunia jest psem tak elastycznym, że szybko przyzwyczai się do miejskiego życia. Nowy opiekun musi być świadomy tego, że będzie opiekował się alergikiem, co niesie ze soba dodatkowe koszty. Aktualnie Sasa mieszka pod Warszawą, domu szukamy na terenie całej Polski. Kochani, jeśli ktoś z Was wie, że zapewni jej najlepszy, mądry, troskliwy, aktywny dom, niech napisze do nas maila a w nim jak najwięcej o sobie. My z ogromną radością zapoznamy się z kandydatami na nowa rodzinę Sasanki. Nie krępujcie się. Sasanka jest mega! "


źródło, więcej klik

Na koniec przypominam o zabawie:12 komentarzy:

 1. Cudnie się wabi :) Oby znalazła szczęśliwy dom :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oby ta psinka szybko znalazła nową rodzinę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczna psinka, oby szybko znalazła swoją rodzinę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Trzymam kciuki za jej szczęście.

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękna jest. Niech szybko znajdzie kochający dom <3

  OdpowiedzUsuń
 6. Sasanka, imię fenomenalne i pasuje też do kota:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Śliczny jest ten pies. Mój brat miał identyczną suczkę i była to najbardziej przyjazna sunia jaką miałam okazję w życiu poznać.

  OdpowiedzUsuń
 8. Super że są ludzie którzy pomagają pieskom w potrzebie i decydują się na adopcję :)

  OdpowiedzUsuń

Cieszy mnie że tu jesteś, proszę zostaw ślad po sobie. Wspólnie dbamy o miłą atmosferę tutaj i szanujemy sie wzajemnie, dla tego nie pisz wielkimi literami, nie SPAMuj, nie zostawiaj linków do siebie. Nasze zdania mogą się różnić, ale zachowujemy kulturę i dobry smak.
Komentarze: propozycje wspólnej obserwacji, łańcuszki, autoreklamę (z linkami) i teksty nie na temat usuwam. Ja szanuję Ciebie, więc proszę szanuj mnie, a odwiedzę Cię gdy tylko będę mogła.
Bardzo mnie ucieszy gdy dołączysz do zacnego grona moich obserwatorów.
Życzę przyjemności!