wtorek, 8 grudnia 2020

Taro

 Kolejny tydzień to kolejny psiak, w tym tygodniu Taro, z opisu wynika że miał dobre życie którego pozazdrościć by mu mogło wielu pobratymców. Dziś jego życie jest inne: jest nowym podopiecznym Stowarzyszenia Amstaffy Niczyje, które za chwilkę zacznie szukać domku dla niego. Przed Taro jeszcze zabieg kastracji co by nowy właściciel nie próbował zarobić na pupilu.Myślę że dobrze że instytucje pomagające zwierzętom zwracają uwagę na redukcje płodności podopiecznych, dzięki czemu zapobiegają mnożeniu się potrzebujących pomocy "bezdomniaków". A oto opis psiaka, może ktoś sie nim zainteresuje:


 Taro to 1,5 roczny pies z serduszkowym nosem, który trafił pod naszą opiekę po śmierci właściciela.

Cudowny, nieokrzesany młodziak, który ciągnie na smyczy jak parowóz.
Zycie Taro u właściciela było bezstresowe, noc w łóżku, dzień na podwórku wraz z 2 psem i zwierzętami gospodarskimi, które w pełni akceptował we włąsnym środowisku. Nie wiemy czy będzie akceptował koty szczególnie te nieznane ale jest szansa, że tak.
Taro jest psem otwartym do nowo poznanych osób, przytulaniem i lizaniem próbuje się wkupić w łaski każedego nowego opiekuna. Nieco zagubiony patrzy nam w oczy z pytaniem co ja tu robie?
Bez problemu w kontaktach z dziećmi w wieku ok 7 lat.
W domu lekko popisukuje, szukając swojego miejsca na ziemi. Umie otwierać wszystkie drzwi ( jest dość duży).
Wraca na zawołanie, zna komend siad.
Nie niszczy - jednak okres na który pozostawiany jest w chwili obecnej bez nadzoru jest stosunkowo krótki. Nie brudzi w domu. Skacze po kanapach jak szalony ale rozumie zakazy.
Taro to pies do ogarnięcia pod kątem nauki życia u boku człowieka. Dość aktywny wymagający zainteresowania. Podróż do nas dystans ok 40 km pokonał autem bez większych atrakcji, możemy więc zaryzykować stwierdzenie, że nie posiada choroby lokomocyjnej
Taro jest zdrowym psem , bez alergii, czeka Go tylko zabieg kastracji jednak już rozglądamy się za nowym domem dla przystojniaka.
Pierwszym krokiem w procesie adopcyjnym jest wypełnienie ankiety przedadopcyjnej, dopiero po jej wypełnienu umówimy się z Toba na spotkanie.
Ankiete możesz pobrać na naszej stronie w przypiętym poscie adopcja krok po kroku.
Taro przebywa w Łodzi,
Masz pytania dzwoń po 16
Adam 661 037 223
Aga 503305077


14 komentarzy:

Cieszy mnie że tu jesteś, proszę zostaw ślad po sobie. Wspólnie dbamy o miłą atmosferę tutaj i szanujemy sie wzajemnie, dla tego nie pisz wielkimi literami, nie SPAMuj, nie zostawiaj linków do siebie. Nasze zdania mogą się różnić, ale zachowujemy kulturę i dobry smak.
Komentarze: propozycje wspólnej obserwacji, łańcuszki, autoreklamę (z linkami) i teksty nie na temat usuwam. Ja szanuję Ciebie, więc proszę szanuj mnie, a odwiedzę Cię gdy tylko będę mogła.
Bardzo mnie ucieszy gdy dołączysz do zacnego grona moich obserwatorów.
Życzę przyjemności!