wtorek, 5 stycznia 2021

Flaber

 Cześć kochani, ja tu dziś na chwilkę przedstawić Wam psa wartego aby poznać go. Tak myślę po przeczytaniu opisu. Pies znajduje sie pod opieką Amstaffy Niczyje. Mimo że nie jest amstaffem to jest i szuka domku. Mam nadzieje że szybko to sie zmieni. Zapraszam do opisu:


"Flaber trafił do nas, gdyż już nie był potrzebny. To mini-bulik w wadze ok 18 kg. Jego wiek nie jest dla nas jasny. Przekazano nam psa w wieku teoretycznie 4 lat, jednakże warunki bytowania i zniszczenie organizmu wskazywałoby na wiek ok 6 lat. Niestety Flaber to zmęczony życiem bulik, jednakże z olbrzymim poczuciem humoru

W relacjach z człowiekiem nawet tym nowo poznanym absolutnie bez żadnych złych zachowań. Bez problemu znosi zabiegi weterynaryjne i pielęgnacyjne wszystko znosi na przysłowiową 6 !
Flaber jak każdy bulik kocha piłeczki, porządnie spaceruje na smyczy chociaż, zdarza się mu się solidnie pociągnąć. Bywa uparciuchem. Dobrze podróżuje autem, nie ma choroby lokomocyjnej. Pomimo, że był psem z pewnością kojcowym na kanapie czuje się jak na swoim miejscu. Z psami wybiórczo z sukami dogaduje się na 100 % i chętnie podejmuje zabawę.
Jest psiakiem czystym, nierozrabiającym, wesołym i otwartym na zawieranie nowych znajomości.
Flaber to fajne psisko z potencjałem psa przytulaka i kanapowca. Nie ma żadnych natręctw nie jest agresywny. Stosunek do dzieci jak najbardziej pozytywny. Stosunek do kotów niesprawdzony."


13 komentarzy:

 1. Jaki przyjemny piesek. Oby szybko znalazł dom.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ależ uśmiechnięty . Niech znajdzie kochającego i mądrego właściciela . Trzymam za to kciuki .

  OdpowiedzUsuń
 3. Witaj ♡
  Matko! Jaki słodziak. Dla mnie zwierzę to część rodziny. Jej członek. Ja mam w domu cztery psy i sześć kotów. Jestem jedynaczką :D Trzymam kciuki za piesia!
  Pozdrawiam cieplutko ♡

  OdpowiedzUsuń
 4. na pewno potrzebuje odpowiedzialnego i świadomego właściciela. Na pewno kogoś znajdzie : )
  Pozdrawiam i zapraszam do siebie : )

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajnie, że jest taki łagodny :) słodziak :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Słodziak, no oczywiście kochany słodziak.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ale to przykre, że ludzie po latach potrafią oddać psa :( Oby znalazł teraz stały dom

  OdpowiedzUsuń
 8. Oby znalazł szczęśliwy dom :)

  OdpowiedzUsuń

Cieszy mnie że tu jesteś, proszę zostaw ślad po sobie. Wspólnie dbamy o miłą atmosferę tutaj i szanujemy sie wzajemnie, dla tego nie pisz wielkimi literami, nie SPAMuj, nie zostawiaj linków do siebie. Nasze zdania mogą się różnić, ale zachowujemy kulturę i dobry smak.
Komentarze: propozycje wspólnej obserwacji, łańcuszki, autoreklamę (z linkami) i teksty nie na temat usuwam. Ja szanuję Ciebie, więc proszę szanuj mnie, a odwiedzę Cię gdy tylko będę mogła.
Bardzo mnie ucieszy gdy dołączysz do zacnego grona moich obserwatorów.
Życzę przyjemności!