wtorek, 23 marca 2021

Brutus

 Kolejny wtorek, kolejny piesek. Tym razem wnioskując z poniższego opisu: emocjonalny nie do końca zsocjaizowany dość oporny na nowości kochający człowieka Brutus. Piesek na stałe lub chociaż na "tymczas". Znalazłam an FB na Amstaffy Niczyje takie oto cudo:

 

opis:

"Szukamy dla Brutusa także domu tymczasowego.

🐾🐾🐾🐾🐾 🐾🐾🐾🐾🐾 Kontakt 661037223 lub 503305077 🐾🐾🐾🐾🐾 🐾🐾🐾🐾🐾
W hoteliku mamy takiego psiaka, ma na imię Brutus. Fajnee psisko troche nieokrzsane, radosne i lgnące do człowieka. Uwielbia każdą formę kontaktu z człowiekiem. Potrafiłby się dogadać w domu z uległą suczką z samcami raczej nie należy ryzykować. Niewiele umie jednak nie niszczy czasem ale bardzo rzadko ma wpadkę z utrzymaniem czystości. Uczy się życia z człowiekiem i wsłuchwania sie w potrzeby opiekuna. Łasy na smaczki niestety jednak odporny na wszelkie nauki. Nie może trafić do domu z małymi dziećmi gdyż ekscytuje się słysząc piski i krzyki. Nie jest psem agresywnym nigdy nikogo nie ugryzł. Jest psem nie zsocjalizowanym wymagającym nauki. Oceniamy Jego wiek na ok 2 lata. Mieszka obecnie w hoteliku w Olsztynie, gdzie czeka na człowieka, który Go pokocha.
Dla Brutusa szukamy także domu tymczasowego !
W przypadku adopcji stałej obowiązuje pełna procedura adopcyjna. wypelnienie ankiety przedadopcyjnej , wizyta przedadopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
🐾🐾🐾🐾🐾 🐾🐾🐾🐾🐾 🐾🐾🐾🐾🐾 Adopcja krok po kroku. 1. Akceptacja decyzji o adopcji psa przez całą rodzinę. 2. Wybór psa. 3. Wypełnienie ankiety na stronie fb w przypiętym poście adopcje krok po kroku 4. Czekaj cierpliwie na kontakt z naszej strony. Podejmując decyzję o adopcji psa, przyszły opiekun powinien przeanalizować swój styl życia, warunki domowe i materialne, wyszukać dla siebie i swojej rodziny psa najodpowiedniejszego. Decyzję względem akceptacji psa podejmują wszyscy członkowie rodziny, cała bowiem rodzina będzie uczestniczyła w jego życiu i stanie się on członkiem Waszej rodziny na kilka, kilkanaście lat. 🐾🐾🐾🐾🐾 🐾🐾🐾🐾🐾 🐾🐾🐾🐾🐾
Jeśli chciałbyś wpłacić "grosik" na hotelowanie Brutusa będziemy Ci bardzo wdzięczni.
Wpłat należy dokonywać na konto Stowarzyszenia z dopiskiem "Brutus" STOWARZYSZENIE AMSTAFFY NICZYJE ul. Biwakowa 62 93-469 Łódź Konto: PL-60 1140 2004 0000 3202 7904 1995 Kod SWIFT mBank: BREXPLPWMBK PayPal aszubert@op.pl
106
6 komentarzy
105 udostępnień
Lubię to!
Komentarz

10 komentarzy:

 1. Śliczny piesek, trzymam kciuki za szybkie znalezienie odpowiedniego domu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ależ ma piękne oczy. Mam nadzieję, że znajdzie szczęśliwy dom.

  OdpowiedzUsuń
 3. Trzymam kciuki za jego szczęście. 😊 💕

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładny piesek. Oby szybko znalazł kochający dom.

  OdpowiedzUsuń
 5. Trzymam kciuki aby znalazł swój wymarzony domek : )
  Pozdrawiam : )

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam nadzieję, że szybko sie uda.

  OdpowiedzUsuń
 7. Mordkę ma bardzo sympatyczną. Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń

Cieszy mnie że tu jesteś, proszę zostaw ślad po sobie. Wspólnie dbamy o miłą atmosferę tutaj i szanujemy sie wzajemnie, dla tego nie pisz wielkimi literami, nie SPAMuj, nie zostawiaj linków do siebie. Nasze zdania mogą się różnić, ale zachowujemy kulturę i dobry smak.
Komentarze: propozycje wspólnej obserwacji, łańcuszki, autoreklamę (z linkami) i teksty nie na temat usuwam. Ja szanuję Ciebie, więc proszę szanuj mnie, a odwiedzę Cię gdy tylko będę mogła.
Bardzo mnie ucieszy gdy dołączysz do zacnego grona moich obserwatorów.
Życzę przyjemności!