wtorek, 18 stycznia 2022

Rzepa ok. 6-7 tygodni,

 Szczeniaczki szybko znajdują nowych właścicieli więc zapewne Rzepa też szybko znajdzie, oby na całe życie. Opis też fajny:Na naszym pokładzie witamy czarną jak smoła, uroczą jak landrynka, szczylkę RZEPĘ.


Od razu meldujemy, że nasza panna szuka najlepszej chaty, cudownej rodziny, która otoczy ją mądrą opieką na długie lata.

Rzepa została oceniona na wiek ok. 6-7 tygodni, wiemy o niej tylko tyle, że jest po mamie amstaffce. Kim był tata, nie wiemy 🙂 Nie płaci alimentów, adres nieznany... 🙂


Rzepa daje nam się poznać jako najnormalniejszy glutek na świecie. Jest odważna, rezolutna, wesoła, używa zębów, używa mózgu. Nie obserwujemy u niej zachowań odchodzących od normy bycia wszędobylskim, ciekawym świata szczeniakiem. Do ludzi pozytywna, zaczepialska. Tak samo do psów.


Szukamy dla tej młodej damy, fajnej rodzinki, która wie z czym szczeniak się je wychowawczo, aktywnej, troskliwej, mającej czas, mającej chęć coś z psem robić.


Jeśli szukasz psa, z którym możesz wspólnie kroczyć dzień w dzień noga w łapę, wiesz że pies to obowiązek na lata, zapraszamy Cię do kontaktu mailowego z nami pod adresem: adopcje.fundacjaast@gmail.com Skrobnij do nas prośbę o wysłanie ankiety, którą wypełnij w wolnym czasie.


Obecnie nasza panna mieszka w Górze Kalwarii k. Warszawy. Nowa rodzina musi pozytywnie przejść proces adopcyjny. 

źródło klik

8 komentarzy:

 1. Piękny pies i już zazdroszczę przyszłemu właścicielowi czy właścicielce. Nie dla mnie pies, chociażby na warunki finansowe, ale psa mają moje siostry, brat i ich dzieci. Córka miała labradorkę, teraz jeszcze zostały jej 3 koty i brak czasu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jest prześliczna. Na pewno szybko skradnie czyjeś serce.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kiedyś chcieliśmy adoptować psa ze schroniska. Niestety nie przeszliśmy wstępnej ankiety. Nawet żadnego kontaktu ze strony schroniska nie było...

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam nadzieję, że szybko znajdzie nowy dom.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jaka piękna, i ten wzrok o jeny <3

  OdpowiedzUsuń
 6. Ależ cudeńko, mam nadzieję, że znajdzie szczęśliwy dom <3

  OdpowiedzUsuń
 7. Ależ cudowna :D Mam nadzieję, że znajdzie równie cudowny dom :)

  OdpowiedzUsuń

Cieszy mnie że tu jesteś, proszę zostaw ślad po sobie. Wspólnie dbamy o miłą atmosferę tutaj i szanujemy sie wzajemnie, dla tego nie pisz wielkimi literami, nie SPAMuj, nie zostawiaj linków do siebie. Nasze zdania mogą się różnić, ale zachowujemy kulturę i dobry smak.
Komentarze: propozycje wspólnej obserwacji, łańcuszki, autoreklamę (z linkami) i teksty nie na temat usuwam. Ja szanuję Ciebie, więc proszę szanuj mnie, a odwiedzę Cię gdy tylko będę mogła.
Bardzo mnie ucieszy gdy dołączysz do zacnego grona moich obserwatorów.
Życzę przyjemności!