wtorek, 24 maja 2022

Pumbuś

 Pumbuś to psiak którego znalazłam na fb na Amstaffy Niczyje. post klik psiak młody około 8 miesięcy, jak widzę to w typie American Bully. Pumbuś to takie wyzwanie bo wymaga pracy, ale spokojnie bo to młody pies.


Pumbuś wiek pomiedzy 7 a 9 miesięcy.Pies z pseudohodowli, po pogryzieniach łapek, bardzo przyjazny do ludzi, dzieci i innych psów. Nie sprawdzony do kotów. Odważny, przebojowy, łatwo nawiązuje kontakty z nowymi osobami i psami. Raczej typ psa uległego. Nie zna miasta , nie chodzi na smyczy, zdażają mu się wpadki z czystością. Pies aktywny radosny, bez lęku seperacyjnego, może niszczyć wybrane przez siebie przedmioty. Posluszny, dobrze reaguje na korekty słowne, chętny do wpółpracy. Nie broni zasobów raczej je oddaje. Preferowany dom z ogrodem, osoby, które  mogą dużo czasu spędzac w towarzystwie psa np także w pracy. Psiak mieszka w domu z 3 innymi psami w Łodzi. Kontak po 16 503305077

źródło, więcej klik

23 komentarze:

 1. Te pseudohodowole to samo zło. Mam nadzieję, zę znajdzie nowy dom.

  OdpowiedzUsuń
 2. Trzymam kciuki za pieska :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oby jak najszybciej zaznał szczęścia i miłości.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kochane psisko tylko nie rozumiane przez ludzi obdarzonych rozumem

  OdpowiedzUsuń
 5. niech znajdzie nowy domek!

  OdpowiedzUsuń
 6. Oby psiak znalazł szybko kochający dom <3

  OdpowiedzUsuń
 7. Widać, że żywy i wesoły, na pewno szybko znajdzie dom:-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Odpowiedzi
  1. Zdecydowanie. Psełduchy krzywdzą psy ale też swoich klientów którzy często muszą patrzeć na cierpienie swojego okazyjnie kupionego psa,oraz ponoszą dodatkowe koszty związane z leczeniem lub rozstaniem z pupilem...

   Usuń
 9. Śliczny. :)
  Te pseudohodowle to masakra. :(

  OdpowiedzUsuń
 10. Witam serdecznie ♡
  Pseudochodowle to coś strasznego :( Niby człowiek ma rozum, taki dar, a czasem kompletnie nie potrafi z niego skorzystać. Niech to piekło się zakończy. Kochany psiak, widać że wierny i pragnący miłości. Oby znalazł dom!
  Pozdrawiam cieplutko ♡

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tyle się wałkuje temat pseuduchow,ale do niektórych nie dociera. Piesek wymagający ale do ogarnięcia:)

   Usuń
 11. mam nadzieję, że szybko znajdzie nowy dom

  OdpowiedzUsuń
 12. Mam nadzieję że uda mu się znaleźć nowy dom.

  OdpowiedzUsuń

Cieszy mnie że tu jesteś, proszę zostaw ślad po sobie. Wspólnie dbamy o miłą atmosferę tutaj i szanujemy sie wzajemnie, dla tego nie pisz wielkimi literami, nie SPAMuj, nie zostawiaj linków do siebie. Nasze zdania mogą się różnić, ale zachowujemy kulturę i dobry smak.
Komentarze: propozycje wspólnej obserwacji, łańcuszki, autoreklamę (z linkami) i teksty nie na temat usuwam. Ja szanuję Ciebie, więc proszę szanuj mnie, a odwiedzę Cię gdy tylko będę mogła.
Bardzo mnie ucieszy gdy dołączysz do zacnego grona moich obserwatorów.
Życzę przyjemności!