wtorek, 5 lipca 2022

Beza

 Bokserka Beza, jej wiek oceniany jest na 11 miesięcy, młoda sunia szuka kochającej rodzinki, jest pod opieką Fundacji AST. Oto opis:Została znaleziona, zaniedbana, wychudzona, ale po kupce nieszczęścia nie ma już śladu. 

Beza to cudowna pannica, która skrada nasze serca! Tak miłego, miękkiego pod kątem charakteru psa, z dobrym humorem dawno nie mieliśmy! Wesolutka, milutka, rozmerdana. Stonowana na emocjach, normalna. 

Bezulka jest miłą sunią dla każdego. Na razie nie zaobserwowaliśmy żadnych nieporządanych zachowań, ani w stosunku do ludzi, ani do psów, czy kotów. Jest to taki typ psa, który wszystko poznaje od początku i inicjuje zabawę. 

Bezutek jest troszku mało wychowana. Ma bowiem wadę iż nie trzyma czystości. Więc tu nowy domek będzie musiał mieć czas i cierpliwość na naukę. Wprowadzamy przy Bezie kennel klatkę, na razie delikatnie, na spokojnie, bardziej dla kosmetyki niż z potrzeby. Bo póki co pannica nie niszczy nam posłań, czy infrastruktury, a rozłąkę znosi dzielnie. 

Obecnie nasza pasiasta słodzizna mieszka w hotelu dla psów 30km od Warszawy. 

Jest gotowa do adopcji, zaszczepiona, zachipowana oraz wysterylizowana. 

Kontakt w sprawie adopcji: 

tel 501 797 018 

mail: adopcje.fundacjaast@gmail.com

źródło

10 komentarzy:

 1. Jeszcze młodziutka. Ma szansę na nowy dom.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wierzę w to, że wkrótce zjawi się ktoś, kto ją pokocha i zapewni szczęśliwy dom.

  OdpowiedzUsuń
 3. niech szybko znajdzie domek!

  OdpowiedzUsuń
 4. Urocza. Oby znalazła kochających opiekunów! Boksery to super pieski. Lojalne, przyjacielskie, zabawne. Wiem, co mówię, bo należą do rodziny. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dałem się nabrać na bezę, ale i tak fajna z niej mordka. ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczna, trzymam kciuki za Bezę :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ohhh , mam nadzieje, ze szybko znajdzie nowa rodzine... Sama bym ja chetnie wziela, gdybym mogla ♥

  OdpowiedzUsuń
 8. Super, że udostępniasz takie informacje. My dopiero co przygarneliśmy dla rodziców małego Gucia :) wygląda póki co jak bernardyn( ma dopiero 3 miesiące) ale podobno to pekinczyk :P

  OdpowiedzUsuń
 9. Dużo zdrowia dla Bezy.

  OdpowiedzUsuń

Cieszy mnie że tu jesteś, proszę zostaw ślad po sobie. Wspólnie dbamy o miłą atmosferę tutaj i szanujemy sie wzajemnie, dla tego nie pisz wielkimi literami, nie SPAMuj, nie zostawiaj linków do siebie. Nasze zdania mogą się różnić, ale zachowujemy kulturę i dobry smak.
Komentarze: propozycje wspólnej obserwacji, łańcuszki, autoreklamę (z linkami) i teksty nie na temat usuwam. Ja szanuję Ciebie, więc proszę szanuj mnie, a odwiedzę Cię gdy tylko będę mogła.
Bardzo mnie ucieszy gdy dołączysz do zacnego grona moich obserwatorów.
Życzę przyjemności!