wtorek, 9 sierpnia 2022

Pegi

 Pegi jest  sytuacji dużo gorszej od większości czworonogów o kórych info tutaj sie pojawia. Sunia jest z tego co wyczytałam sędziwą - 12- letnią pensjonariuszką Schroniska dla Zwierząt w Łodzi. Starsza sunia.... a oto opis:


Dla Pegi człowiek jest jak woda dla ryby. Nie ma człowieka, nie ma Pegi... Sunia BARDZO potrzebuje domu i człowieka na własność. Bardzo schudła, marnieje w oczach. Jedyne lekarstwo - DOM i człowiek.

(...)

PEGI (342/22) zamieszkała w schronisku 26 kwietnia 2022 roku. Ma około 12 lat. Tak, właśnie tyle. Miała dom, musiała mieć, bo trafiła do schroniska ze swoim chipem. Niestety chip nie jest zarejestrowany w bazie chipów, a w jej dotychczasowym domu nikt nie zauważył, że kogoś brakuje.

PEGI to stateczna psia dama. Że ma 12 lat? I cóż z tego - tak samo doskwiera jej samotność, tak samo chce być kochana jak każdy inny pies. Jesień życia w schronisku? Najgorsze co może spotkać psa. Cudowny charakter, piękno zewnętrzne, a do tego ogromne psie serducho poleca się uwadze ❤

Osoby zainteresowane zaproszeniem PEGI do swojego domu, zapraszamy do kontaktu ze schroniskiem: schronisko.biuro@o2.pl źródło klik

11 komentarzy:

 1. Biedna sunia, domyślam się że ludzie rzadko adoptują psy w tym wieku, mam nadzieję że jednak ktoś taki się pojawi ❤

  OdpowiedzUsuń
 2. Ma bardzo smutne oczy!
  jotka

  OdpowiedzUsuń
 3. Biedna psinka. Oby szybko znalazła dom.

  OdpowiedzUsuń
 4. Oby szybko znalazła kochający ją dom. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Sędziwa, ale piękna. Mam nadzieję, że szybko znajdzie swój dom :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jest taka ładna. Mam nadzieję, że szybko ktoś ją pokocha.

  OdpowiedzUsuń
 7. Mam nadzieję, że szybko ktoś ją pokocha.

  OdpowiedzUsuń
 8. Coś jednak musi być na rzeczy, że nikt jej nie szuka. Przecież dobrego psa kochający właściciel nie porzuci ot tak sobie.

  OdpowiedzUsuń

Cieszy mnie że tu jesteś, proszę zostaw ślad po sobie. Wspólnie dbamy o miłą atmosferę tutaj i szanujemy sie wzajemnie, dla tego nie pisz wielkimi literami, nie SPAMuj, nie zostawiaj linków do siebie. Nasze zdania mogą się różnić, ale zachowujemy kulturę i dobry smak.
Komentarze: propozycje wspólnej obserwacji, łańcuszki, autoreklamę (z linkami) i teksty nie na temat usuwam. Ja szanuję Ciebie, więc proszę szanuj mnie, a odwiedzę Cię gdy tylko będę mogła.
Bardzo mnie ucieszy gdy dołączysz do zacnego grona moich obserwatorów.
Życzę przyjemności!