czwartek, 28 listopada 2013

Z wiocha.pl

Bardzo dobrze! Super! Mam nadzieje, że uda się jej wydrzeć dla dziecka jak najwięcej!


Pewnych rzeczy nie zrozumiem nigdy!


No własnie dobre pytanie: dlaczego pensja nie rośnie?Pozwalasz się zwierzętom rozmnażać? Człowiek pozostaje na zawsze odpowiedzialny za to co oswoił!


Hmmm.... w sieci wszystko się może zdarzyć:10 komentarzy:

 1. Dobre, dobre a szczególnie ostatnia wpadka :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ludzie są różni. Czasami działanie w dobrej wierze obraca się przeciwko nam .

  Filmik na końcu mnie rozwalił :)

  A o pensji to już nie wspomnę. Szkoda słów. Coraz większa różnica między biednymi a bogatymi

  OdpowiedzUsuń
 3. Ludzie są gorsi niż zwierzęta, myślą że zrobienie dziecka do niczego ich nie zobowiązuje...przypominają sobie o nim jak potrzebują pomocy...a jak sobie w życiu radzą to dzieci są dla niektórych zbędne...A co do pensji w tym kraju to aż zal się stresować.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najgorsze jest zakłamanie kościoła katolickiego, który nie poczuwa się do odpowiedzialności w sytuacjach podobnych do opisanej wyżej. Szczyt bezczelności i ignorancji prawa oraz demoralizujący przykład tych którzy przypisują sobie autorytety w każdym aspekcie życia!
   Kościół zamiast rozliczyć się po cichu liczy na społeczne tabu i uciszenie sprawy. Gdyby znali i kierowali się biblią znali by cytat:
   „Lepiej być skromnym pośród pokornych, niż łupy dzielić z pysznymi” – Księga Przysłów 16,19
   "Pycha chodzi przed upadkiem, a wyniosłość ducha przed ruiną” (Prz 16,18).

   Usuń

Cieszy mnie że tu jesteś, proszę zostaw ślad po sobie. Wspólnie dbamy o miłą atmosferę tutaj i szanujemy sie wzajemnie, dla tego nie pisz wielkimi literami, nie SPAMuj, nie zostawiaj linków do siebie. Nasze zdania mogą się różnić, ale zachowujemy kulturę i dobry smak.
Komentarze: propozycje wspólnej obserwacji, łańcuszki, autoreklamę (z linkami) i teksty nie na temat usuwam. Ja szanuję Ciebie, więc proszę szanuj mnie, a odwiedzę Cię gdy tylko będę mogła.
Bardzo mnie ucieszy gdy dołączysz do zacnego grona moich obserwatorów.
Życzę przyjemności!