środa, 29 maja 2019

Danon do pracy;)

Nie, nie jest to reklama produktu mlecznego popularnej marki. Danon to całkiem ładny psiak który szuka domu, aktualnie ma szczęście być pod skrzydłami Fundacji AST, mieszka sobie w tymczasowym domku. Dom tymczasowy fajna rzecz, ale lepszy stały dom więc póki jeden w drugi sie nei zmienił - co sie zdarza, to pies szuka domu stałego ale nie pierwszego lepszego. Dobry dom dla Danona to taki który lubi metamorfozy, o co chodzi? Zapraszam do opisu:Danon to 4-letni pies w typie amstaffa. Przepiękny, sportowy typ, z uroczymi stojącymi uszami. Pozytywny i wesoły wariat. Zdrowy, wykastrowany, gotowy do adopcji. Po blisko 3-latach od adopcji wrócił pod nasze skrzydła. Wspólnie z jego rodziną zdecydowaliśmy, że szukamy dla niego innego domu. Jest to podyktowane problemami osobistymi opiekunów.
Danon to niezwykle optymistyczny psiak. Pełny energii, miłości, wylewny w uczuciach, z tendencjami do nakręcania się i nadmiernych emocji.  Jest psem łagodnym, mieszkał z dwójką dzieciaków. Spał w łóżku pod kołdrą, wylegiwał się na kanapach, bawił zabawkami, kąpał się w basenie w towarzystwie najmłodszych członków rodziny. Ostatnie lata mieszkał w domu z ogródkiem. Ale nieobce mu mieszkanie w bloku. Obecnie mieszka w domu tymczasowym na warszawskim blokowisku. Nie jest psem lękowym, nie ma problemów z agresją. Na spacerach nie stwarza problemów.  Danon mieszkał w domu z suczką pitbullką. Nie zaobserwowaliśmy u niego oznak agresji do innych czworonogów.  Wadą Danona jest lekki lęk separacyjny. Objawia się to stresowym załatwianiem się pod nieobecność rodziny. Danon nie niszczy żadnych przedmiotów. Będziemy obserwować jeszcze jego zachowanie.
Na dziś szukamy domu, który ma możliwość pracy z Danonem nad zostawaniem samemu. Domu z doświadczeniem z uwagi na problemy z emocjami, bądź rodziny, która ma chęć i możliwość szkolenia od pierwszych dni po przeprowadzce.

 Kontakt w sprawie adopcji:

tel 501 797 018

lub

mail: adopcje@fundacja-ast.pl

źródło, więcej, klik

17 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. jak ktoś włoży w niego trochę pracy to już w ogóle będzie super!

   Usuń
 2. Trzymam kciuki, by szybko znalazł kochającą rodzinę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jaki szczesliwy na tych zdjęciach i oby zaznał tego szczęścia i miłości <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Jaki przystojny :) Na pewno znajdzie nowy dom.

  OdpowiedzUsuń
 5. Mimo ze to groźna rasa nie widać po nim tego . Chyba rzeczywscie pozytywny piesek . Oby szybko znalazł z dom

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudny, mam nadzieję, że szybko znajdzie kochający dom

  OdpowiedzUsuń
 7. Rozkoszne to zdjęcie w pełnym biegu. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Fajny psiak, oby mu się szybko udało :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Jaki cudny. Oby szybko znalazł dom.

  OdpowiedzUsuń
 10. Jaki fajny psiak, mam nadzieję że szybko uda mu się znaleźć nowy domek ♥

  OdpowiedzUsuń
 11. Jak to się życie czasem układa... pojawiają się problemy i trzeba szukać nowego domu dla ukochanego pupila. :(

  OdpowiedzUsuń

Cieszy mnie że tu jesteś, proszę zostaw ślad po sobie. Wspólnie dbamy o miłą atmosferę tutaj i szanujemy sie wzajemnie, dla tego nie pisz wielkimi literami, nie SPAMuj, nie zostawiaj linków do siebie. Nasze zdania mogą się różnić, ale zachowujemy kulturę i dobry smak.
Komentarze: propozycje wspólnej obserwacji, łańcuszki, autoreklamę (z linkami) i teksty nie na temat usuwam. Ja szanuję Ciebie, więc proszę szanuj mnie, a odwiedzę Cię gdy tylko będę mogła.
Bardzo mnie ucieszy gdy dołączysz do zacnego grona moich obserwatorów.
Życzę przyjemności!