czwartek, 25 czerwca 2020

Chaber 8 tygodniowy pies w typie amstaffa

Dziś przedstawię podopiecznego Fundacji AST. Szczeniak ma na imię Chaber i dla aktywnej osoby lubiącej wprowadzanie psa w życie może okazać się wspaniałym towarzyszem. Przyjaźń międzygatunkowa to piękna unikatowa wartość na tym świecie. Szczęśliwy ten komu dane jest cieszyć się tak niezwykłą relacją. Tyle tytułem wstępu, zapraszam do opisu:

Chaber to 8 tygodniowy pies w typie amstaffa, który czeka w Fundacji AST na nowy, mądry i kochający dom. Data urodzenia to 20.04.2020r.
Bardzo fajnie zapowiadający się pies. Jest bystry, rezolutny, ładnie się wycisza, nie ma problemu z nadmiernymi emocjami. Te cechy opiekun może wykorzystać ukierunkowując go na szkolenie, na posiadanie mądrego, stabilnego psa. Chaber nie jest psem do rozpieszczania. Jest typowym terrierem, który dziś jest mega fajny i nie chcielibyśmy aby ktoś go popsuł.
Chaber jest psem prawie dla każdego. Może mieszkać w mieszkaniu w bloku jak i w domu z ogródkiem. W warunkach domowych odnajduje się bardzo dobrze. Przyuczamy go do kennel klatki, aby ewentualnie ułatwić tę drogę nowym opiekunom.
Chaber jest bardzo podatny na wskazówki zarówno ze strony człowieka jak i psich pobratymców. Z kotami nie jest sprawdzony, ale nie widzimy żadnych przeciwwskazań, aby z takowym zamieszkał.
Jakiego domu szukamy dla Chaberka? Zaangażowanego, aktywnego, mądrego i odpowiedzialnego. Domu, który będzie chciał młodego socjalizować, szkolić. Warunkiem adopcji jest deklaracja udziału w profesjonalnym kursie szkolenia psów Pies Towarzyszący oraz kastracja po osiągnięciu dojrzałości.
Chaber jest póki co po pierwszym odrobaczeniu oraz dostał tabletkę na nużycę.
Chętnych zapraszamy do kontaktu pod nr tel 501 797 018 (przy czym nie zawsze możemy odbierać), a jeśli zdecydujecie się napisać, skrobnijcie nam kilka słów o sobie, o warunkach w jakich pies miałby mieszkać, a jak macie ochotę to doślijcie zdjęcia. Nie krępujcie się pisać dużo o sobie, ułatwicie nam poznanie Was jako potencjalnego domu.
Chaber przebywa obecnie w domu tymczasowym w Górze Kalwarii.

17 komentarzy:

 1. Popraw swój osąd, chaber jest mądrym szczeniakiem. Widziana z jego wyrazu podczas robienia zdjęć.

  OdpowiedzUsuń
 2. Man nadzieję, że Chaber szybko znajdzie nowy dom - podobnie jak każdy inny pies oczekujący na odpowiedzialnych właścicieli.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak nie pokochać takiej psiej mordeczki. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczny piesek! Ale to ten groźny będzie prawda?

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękny pies dla kogoś, kto potrafi się z nim dogadać.

  OdpowiedzUsuń
 6. sama słodycz, uroczy psiak, na pewno ktoś go bardzo pokocha

  OdpowiedzUsuń
 7. Jaki słodziak. Na pewno znajdzie nowy dom.

  OdpowiedzUsuń
 8. Jest przeuroczy. Oby mu się udało jak najszybciej zdobyć kochającą rodzinę. 😊

  OdpowiedzUsuń
 9. Powodzenia w poszukiwaniu kochającej rodzinki!

  OdpowiedzUsuń
 10. Sama coraz częściej myślę o tym by adoptować psiaka. Już od kilku miesięcy dosyć na poważnie i z każdym twoim postem o psiaku mam coraz większą rozterkę bo ja bym przygarnęła je dosłownie wszystkie :D

  OdpowiedzUsuń
 11. Śliczny pies obys znalazł dobry dom

  OdpowiedzUsuń
 12. jest przeuroczy, mam nadzieję, ze znajdzie odpowiedni dom

  OdpowiedzUsuń
 13. Śliczny psiak. Oby znalazł swój dom. :)

  OdpowiedzUsuń

Cieszy mnie że tu jesteś, proszę zostaw ślad po sobie. Wspólnie dbamy o miłą atmosferę tutaj i szanujemy sie wzajemnie, dla tego nie pisz wielkimi literami, nie SPAMuj, nie zostawiaj linków do siebie. Nasze zdania mogą się różnić, ale zachowujemy kulturę i dobry smak.
Komentarze: propozycje wspólnej obserwacji, łańcuszki, autoreklamę (z linkami) i teksty nie na temat usuwam. Ja szanuję Ciebie, więc proszę szanuj mnie, a odwiedzę Cię gdy tylko będę mogła.
Bardzo mnie ucieszy gdy dołączysz do zacnego grona moich obserwatorów.
Życzę przyjemności!