wtorek, 12 kwietnia 2022

Banan

 Banan - bo tak ma na imię psiak który niedawno trafił pod opiekę "Podaj Łapę Bullom". Z tego co wyczytałam szczeniak potrzebuje miłości i czasu podczas którego będzie układany, gdyż niestety braki ma, ale jest młody myślę że jeszcze będzie dobrze:) 


"Banan przyjechał do Nas w piątek. 

Dzieciak skończył 6 miesięcy i miał już 3 domu (z informacji jakie udało się zdobyć). To bardzo dużo zmian w tak niedługim czasie co nie wpłynęło dobrze na dzieciaka. Przyjechał do Nas gdyż wykazywał w ostatnim z domów niepożądane zachowania względem właściciela (mężczyzny), do kobiet ok. 

Na dziś dzień wiemy, że pies ewidentnie wycofuje się w stosunku do mężczyzn, łapie dystans, lepiej czuje się gdy w pobliżu jest kobieta. Nie potrafi chodzić na smyczy, trafił do Nas w kolczatce, która od razu poszła w kosz. Nie niszczy, trzyma czystość pomiędzy spacerami, akceptuje inne psy. 

Na dziś dzień się obserwujemy, na pewno będziemy rozglądać się za domem mającym doświadczenie z ttb, nie jest to pies dla ludzi jako początek przygody z rasą, domem bez małych dzieci (14+). 

Mały potrzebuje dużo czasu, cierpliwości i pracy.

Na razie dużo w jego życiu było zmian stanowczo za dużo, czas na spokój i stabilizację. Przebywa w okolicy Bełchatowa, woj.łódzkie" źródło, węcej klik

19 komentarzy:

 1. Oby szybko znalazł miłość i upragniony spokój.

  OdpowiedzUsuń
 2. Takiego pieska się boję. Niestety nie przygarnęła bym 😔

  OdpowiedzUsuń
 3. "pies ewidentnie wycofuje się w stosunku do mężczyzn" ... dlaczego te wszystkie słabe, agresywne matoły tak dręczą zwierzęta swoją obecnością? :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo są słabe i.... mogą....
   Sunia która czasem "pożyczam" od sąsiadki, chodze na spacerki to z tego co słyszałam poprzedni właściciele "bawili się z nią za ostro", nie wnikam w szczegóły...

   Usuń
 4. Super piesek ! Życzę mu, by znalazł odpowiedzialnych ludzi !!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Piesek mieszka blisko mnie. Oby szybko znalazł nowy dom.

  OdpowiedzUsuń
 6. Trzymam kciuki za pieska, niech jak najszybciej znajdzie swój domek :)

  OdpowiedzUsuń

Cieszy mnie że tu jesteś, proszę zostaw ślad po sobie. Wspólnie dbamy o miłą atmosferę tutaj i szanujemy sie wzajemnie, dla tego nie pisz wielkimi literami, nie SPAMuj, nie zostawiaj linków do siebie. Nasze zdania mogą się różnić, ale zachowujemy kulturę i dobry smak.
Komentarze: propozycje wspólnej obserwacji, łańcuszki, autoreklamę (z linkami) i teksty nie na temat usuwam. Ja szanuję Ciebie, więc proszę szanuj mnie, a odwiedzę Cię gdy tylko będę mogła.
Bardzo mnie ucieszy gdy dołączysz do zacnego grona moich obserwatorów.
Życzę przyjemności!