sobota, 9 maja 2026

Denko

 


Dzień dobry, dziś trochę z opóźnieniem ale jednak denko kwietniowe. Kwiecień minął sobie chyba przyjemnie bez większych problemów. Byłam w Elblągu, w teatrze na klasyce Dostojewskiego. Kocham teatr i chętnie sie pojawiam gdy mam taką możliwość. Byłam na wyczekiwanej od miesięcy wizycie u pani profesor, byłam wścieła. Mam mgliste szanse na rozwiązanie problemu. Jak wiadomo człowiek natury nie oszuka...  

No to teraz przechodząc do tego co zużyłam


1) Maska ze śluzem ślimaka, całkiem przyjemna była może kupię ponownie
2) /maseczka z Action, jakaś nowość przyjemna, ładnie pachnie, mam już następną
3) Bielenda masczka z witaminą C, moja buzia lubi ten składnik więc pewno wrócę do tematu 
4) Bielenda maska peel off kupiłam  w przecenie może kupię znów
5) Maska w płachcie z Isany, lubię i wracam co jakiś czas
6) Oczyszczająca peelinująca lekko maseczka z Isany, mam kolejną. 


1) ten to nie pamiętam już
2) Maska w płachcie z Isany, lubię i wracam co jakiś czas
3) Przyjemność w płachcie z Action, mam kolejna
4) Kimoco nawilżała, ładne pachnie, wygładza może ponownie kupię

No może nie jest imponujące to denko ale coś tam zużyłam. Miłego weekendu! 

15 komentarzy:

  1. Muszę w końcu skusić się na taką maskę w płachcie od Isany.

    OdpowiedzUsuń
  2. Kiedyś nie byłam przekonana do kosmetyków Isany, a teraz kupuję dość często. Są dobre i mają dobrą cenę.
    Nie próbowałam tych z Action, ale skoro po nie wracasz, to znaczy, że warto się rozejrzeć:)
    Miłego weekendu!

    OdpowiedzUsuń
  3. Kosmetyki tej firmy są super a teatr? fajna sprawa

    OdpowiedzUsuń
  4. Szkoda, że wizyta u pani profesor zostawiła niedosyt, mam jednak nadzieję, że ostatecznie znajdzie się jakieś rozwiązanie. Wyjście do teatru na Dostojewskiego brzmi za to jak świetna odskocznia, a samo denko jest całkiem solidne, zwłaszcza te maseczki z Bielendy i Isany. Najważniejsze, że pielęgnacja umiliła ci kwiecień i pozwoliła na chwilę relaksu. Spokojnego weekendu.

    OdpowiedzUsuń
  5. Maski świetne, dzięki za polecajki! Moja wishlista maseczek ciągle się wydłuża... :D
    Przykro mi, że ta wizyta u lekarza nie dała żadnych konkretnych efektów i rozwiązań.. Niestety coś o tym wiem. Aż za dobrze. Tym bardziej Cię rozumiem.. :(
    Pozdrawiam cieplutko, Estera

    OdpowiedzUsuń
  6. super denko, życzę wszystkiego dobrego ;)

    OdpowiedzUsuń
  7. Uwielbiam maski w płachcie. Robią naprawdę dobrą robotę :)

    OdpowiedzUsuń
  8. Ja jestem na etapie nadrabiania zaległości teatralnych z ostatnich lat. Jeżdżę po Polsce, oglądam i chłonę tę magiczną rzeczywistość całą sobą.

    OdpowiedzUsuń
  9. Maseczki w płachcie są idealne na lato. Zawsze doskonale chłodzą.

    OdpowiedzUsuń
  10. Niektóre maseczki chętnie przetestuję, zwłaszcza te od Bielendy

    OdpowiedzUsuń
  11. Maseczki kwietniem zawładnęły - bardzo fajna różnorodność 😀 pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  12. Nieważne, że spóźnione, ważne, że jest! :)

    OdpowiedzUsuń
  13. Jakoś nie mogę się przekonać do niczego co jest ze ślimakiem...

    OdpowiedzUsuń
  14. Próbowałam kilku maseczek, ale nigdy nie widziałam różnicy ... Może masz jakieś sprawdzone "cudotwórcze" eliksiry ?

    OdpowiedzUsuń
  15. Ja rzadko używam maseczek, ale moje znajome są jej miłośniczkami.

    OdpowiedzUsuń

Cieszy mnie że tu jesteś, proszę zostaw ślad po sobie. Wspólnie dbamy o miłą atmosferę tutaj i szanujemy sie wzajemnie, dla tego nie pisz wielkimi literami, nie SPAMuj, nie zostawiaj linków do siebie. Nasze zdania mogą się różnić, ale zachowujemy kulturę i dobry smak.
Komentarze: propozycje wspólnej obserwacji, łańcuszki, autoreklamę (z linkami) i teksty nie na temat usuwam. Ja szanuję Ciebie, więc proszę szanuj mnie, a odwiedzę Cię gdy tylko będę mogła.
Bardzo mnie ucieszy gdy dołączysz do zacnego grona moich obserwatorów.
Życzę przyjemności!