poniedziałek, 7 marca 2016

Kropek znalazł dom!

W jednej z hodowli czeka do adopcji piękny rasowy pies.... oto opis:

"Hej pamiętacie mnie...?? to ja Demon w domu rodzinnym wołają na mnie Kropek ....hahaha.... nawet mi się podoba Emotikon smile. Do hodowli wróciłem jako wrak psa..byłem chudy,zaniedbany,niechciany....pomimo tych doznań nadal byłem ufny,wierzyłem w człowieka!! Tutaj w domu rodzinnym dochodzę do siebie,zacząłem ładnie przybierać na wadze z czego moja Pani bardzo się cieszy... tutaj jest inaczej dbają o mnie,traktują mnie z sercem!! a co najważniejsze mam dużżżoooo piłeczek Emotikon smile Sami zobaczcie jak się zmieniam Emotikon smile PS. Pani mówi,że za jakiś czas będę wyglądał jak reszta stada z którym mieszkam:-)" www.axel-narcotic.com

"Moja Pani wybrała dla mnie rodzinę... szepcze mi do uszka żebym się nie martwił,że wybrała najlepiej!!!!! I wiecie co... miała rację:-)))))))))))) sami zobaczcie ...."źródło35 komentarzy:

 1. Tak bardzo się cieszę z każdej informacji dotyczącej nowego,lepszego życia Zwierząt! Cudownie! Dziękuję, że o tym piszesz! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękny jest :) Super, że znalazł dom :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo się cieszę :-) Oby więcej takich szczęśliwych zakończeń!

  OdpowiedzUsuń
 4. Groźnie wygląda ;) ale jest piękny. Nowa rodzina na pewno będzie miała z niego przyjaciela.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wspaniale, bardzo się cieszę i życzę Kropkowi & Demonowi dużo radości i miłości opiekunów!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Fantastyczna wiadomość, super! :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Więcej takich wiadomości :)

  OdpowiedzUsuń
 8. takie wiadomości cieszą!

  OdpowiedzUsuń
 9. O i to dobra wiadomość ;)

  OdpowiedzUsuń

Cieszy mnie że tu jesteś, proszę zostaw ślad po sobie. Wspólnie dbamy o miłą atmosferę tutaj i szanujemy sie wzajemnie, dla tego nie pisz wielkimi literami, nie SPAMuj, nie zostawiaj linków do siebie. Nasze zdania mogą się różnić, ale zachowujemy kulturę i dobry smak.
Komentarze: propozycje wspólnej obserwacji, łańcuszki, autoreklamę (z linkami) i teksty nie na temat usuwam. Ja szanuję Ciebie, więc proszę szanuj mnie, a odwiedzę Cię gdy tylko będę mogła.
Bardzo mnie ucieszy gdy dołączysz do zacnego grona moich obserwatorów.
Życzę przyjemności!