wtorek, 28 lipca 2020

Boom

Siemaneczko. Na profilu FB Fundacji AST znalazłam takiego czarno białego psa, uratowanego z Radysów - chyba tak sie odmienia. Wpis na profilu pojawił się dzisiaj, to jest wczoraj znaczy się 27.07.2020. Z tego co przeczytałam pies naprawdę wart uwagi, jeśli tylko ktoś może, ma warunki to może, o ile zainteresuje.... to może warto poznać zwierza osobiście, a oto co o nim napisano:

"W naszych progach witamy oficjalnie kolejnego Radysiaka!
Młodziutki, niespełna roczny, mix w typie asto, boksero - nie wiadomo co 
Pies o kilku imionach, był już Baloo, był Boomem, aby w DT nazywać się Balonem. Idzie się pogubić 
Przefajny, normalny, łagodny choć totalnie niewychowany z niego gostek. Trochę pracy i jego karta manier szybko się wypełni. Duży szczeniak, który ma pstro w głowie. 
Od przyszłego tygodnia rozpoczyna lepsze życie w domu tymczasowym u Doroty i Maćka, którzy już myślą także o jego adopcji jeśli będzie nić porozumienia w relacjach pies - pies, pies - kot. Wszyscy jednak widzimy na to duże szanse!
Warto pomagać!
Akcja Radysy udowodniła, że wspólnie, działając w teamie można góry przenosić! Chwilo trwaj!"

źródło klik

13 komentarzy:

 1. Piesek słodki, trzymam za niego kciuki... Do naszego schroniska też dotarło kilka psów z Radysów, oby szybko znalazły dom...

  OdpowiedzUsuń
 2. Oby jak najszybciej znalazł dom po koszmarze w Radysach.

  OdpowiedzUsuń
 3. piękny, nie rozumiem co ludzie mają w głowie mając kilkanaście psów lub kilkadziesiąt zaniedbanych, w klatkach, właściwie to dotyczy też innych zwierząt

  OdpowiedzUsuń
 4. Radysy - jak to w ogóle mogło się wydarzyć?! Nie mniej psiakowi, jak i innym schroniskowym, życzę wszystkiego co najlepsze, ale przede wszystkim miłości i własnej (bezpiecznej) kanapy.
  Sama na wynajętym niestety nie mam szans na adopcję żadnego zwierzaka, ale mam nadzieję, że znajdzie się człowiek, który go szczerze pokocha. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Na pewno znajdzie swoich ludzi :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkiego dobrego dla pieska.

  OdpowiedzUsuń
 7. Oby ułożyła się relacja z innymi zwierzakami i został na stałe :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Jestem pod wrażeniem Twojej zdolności do przedstawiania skomplikowanych zagadnień w sposób, który jest zrozumiały nawet dla osób bez specjalistycznej wiedzy. Czytając Twój artykuł, czułem się jakbyś opowiadała mi historię osobiście, przy kawie.

  OdpowiedzUsuń

Cieszy mnie że tu jesteś, proszę zostaw ślad po sobie. Wspólnie dbamy o miłą atmosferę tutaj i szanujemy sie wzajemnie, dla tego nie pisz wielkimi literami, nie SPAMuj, nie zostawiaj linków do siebie. Nasze zdania mogą się różnić, ale zachowujemy kulturę i dobry smak.
Komentarze: propozycje wspólnej obserwacji, łańcuszki, autoreklamę (z linkami) i teksty nie na temat usuwam. Ja szanuję Ciebie, więc proszę szanuj mnie, a odwiedzę Cię gdy tylko będę mogła.
Bardzo mnie ucieszy gdy dołączysz do zacnego grona moich obserwatorów.
Życzę przyjemności!