wtorek, 28 lipca 2020

Boom

Siemaneczko. Na profilu FB Fundacji AST znalazłam takiego czarno białego psa, uratowanego z Radysów - chyba tak sie odmienia. Wpis na profilu pojawił się dzisiaj, to jest wczoraj znaczy się 27.07.2020. Z tego co przeczytałam pies naprawdę wart uwagi, jeśli tylko ktoś może, ma warunki to może, o ile zainteresuje.... to może warto poznać zwierza osobiście, a oto co o nim napisano:

"W naszych progach witamy oficjalnie kolejnego Radysiaka!
Młodziutki, niespełna roczny, mix w typie asto, boksero - nie wiadomo co 
Pies o kilku imionach, był już Baloo, był Boomem, aby w DT nazywać się Balonem. Idzie się pogubić 
Przefajny, normalny, łagodny choć totalnie niewychowany z niego gostek. Trochę pracy i jego karta manier szybko się wypełni. Duży szczeniak, który ma pstro w głowie. 
Od przyszłego tygodnia rozpoczyna lepsze życie w domu tymczasowym u Doroty i Maćka, którzy już myślą także o jego adopcji jeśli będzie nić porozumienia w relacjach pies - pies, pies - kot. Wszyscy jednak widzimy na to duże szanse!
Warto pomagać!
Akcja Radysy udowodniła, że wspólnie, działając w teamie można góry przenosić! Chwilo trwaj!"

źródło klik

13 komentarzy:

 1. Piesek słodki, trzymam za niego kciuki... Do naszego schroniska też dotarło kilka psów z Radysów, oby szybko znalazły dom...

  OdpowiedzUsuń
 2. Oby jak najszybciej znalazł dom po koszmarze w Radysach.

  OdpowiedzUsuń
 3. piękny, nie rozumiem co ludzie mają w głowie mając kilkanaście psów lub kilkadziesiąt zaniedbanych, w klatkach, właściwie to dotyczy też innych zwierząt

  OdpowiedzUsuń
 4. Radysy - jak to w ogóle mogło się wydarzyć?! Nie mniej psiakowi, jak i innym schroniskowym, życzę wszystkiego co najlepsze, ale przede wszystkim miłości i własnej (bezpiecznej) kanapy.
  Sama na wynajętym niestety nie mam szans na adopcję żadnego zwierzaka, ale mam nadzieję, że znajdzie się człowiek, który go szczerze pokocha. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Na pewno znajdzie swoich ludzi :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkiego dobrego dla pieska.

  OdpowiedzUsuń
 7. Oby ułożyła się relacja z innymi zwierzakami i został na stałe :)

  OdpowiedzUsuń

Cieszy mnie że tu jesteś, proszę zostaw ślad po sobie. Wspólnie dbamy o miłą atmosferę tutaj i szanujemy sie wzajemnie, dla tego nie pisz wielkimi literami, nie SPAMuj, nie zostawiaj linków do siebie. Nasze zdania mogą się różnić, ale zachowujemy kulturę i dobry smak.
Komentarze: propozycje wspólnej obserwacji, łańcuszki, autoreklamę (z linkami) i teksty nie na temat usuwam. Ja szanuję Ciebie, więc proszę szanuj mnie, a odwiedzę Cię gdy tylko będę mogła.
Bardzo mnie ucieszy gdy dołączysz do zacnego grona moich obserwatorów.
Życzę przyjemności!