wtorek, 11 sierpnia 2020

Piorun

 Piorun to starszy piesek, nieco przypomina mi nieco Rodziaka. Pamięta go ktoś może? Oczywiście z wyglądu bo Rodo charakterek miał swój. Piorun wnioskując z opisu to naprawdę fajny zrównoważony pies. Warto pamiętać że jak w każdej znajomości to obie strony mają wpływ na jakość relacji. Ten sam zwierzak przy jednej osobie może zachowywać sie w sposób w jaki nie zachowałby się przy innej. Trochę jak z dzieckiem wie od kogo ile może, próbuje.... No, dla tego myślę że warto przed adopcją porozmawiać, poznać osobiście zwierzaka:) a na początek opis:

IMIĘ: PIORUN (309/20) PŁEĆ: Pies WIEK: około 6 lat RASA: W typie amstaffa WIELKOŚĆ: Powyżej średniej CZIP: BRAK PIORUN przebywa w schronisku dla bezdomnych zwierząt OTOZ Animals „Ciapkowo” w Gdyni. Trafił w wyniku interwencji inspektorów OTOZ Animals. KASTRACJA / STERYLIZACJA: NIE (zabieg zostanie wykonany przed adopcją) SZCZEPIENIE / ODROBACZENIE / ODPCHLENIE: Tak / Tak / Tak STOSUNEK DO DOROSŁYCH: Pozytywny STOSUNEK DO DZIECI: Nie sprawdzono STOSUNEK DO PSÓW / SUK: Obojętny / pozytywny STOSUNEK DO KOTÓW: Nie sprawdzono ZDROWIE: Bez zauważalnych problemów zdrowotnych. Psiak trafił w stanie zagłodzenia, aktualnie jest w trakcie dokarmiania i powoli wraca do swojej wagi. Czekamy na wyniki badań krwi. CHARAKTER: Spokojny zrównoważony, ładnie chodzi na smyczy.. DLA KOGO: Dla osoby aktywnie spędzającej czas, konsekwentnej, mającej doświadczenie z rasą. Zastrzegamy sobie prawo do wyboru nowego domu. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz wizyta przed i po adopcyjna. W sprawie adopcji prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 516 169 626.

źródło więcej klik

18 komentarzy:

 1. Śliczny pieseł, życzę jak najszybsze znalezienie odpowiedniego domu ❤️🐾

  OdpowiedzUsuń
 2. Takiemu zrównoważonemu pieskowi łatwiej będzie znaleźć dom.

  OdpowiedzUsuń
 3. piękne umaszczenie, ładna budowa. pies wygląda dostojnie :) słodka mordka

  OdpowiedzUsuń
 4. Piorun- robi piorunujące wrażenie i na pewno znajdzie kochający dom!

  OdpowiedzUsuń
 5. Trzymam kciuki do tego cudownego pieska. 😊

  OdpowiedzUsuń
 6. Jaką ma krawatkę piekną pod szyją. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajne imię, trzymam kciuki żeby szybko znalazł dom.

  OdpowiedzUsuń
 8. Oby szybko znalazł dom . Każdy zwierzak zasługuje na kochanych go ludzi , ale nie każdy człowiek nie zasługuje na kochającego psa .

  OdpowiedzUsuń
 9. Elegancki kawaler 😊 mam nadzieję że szybko znajdzie swój najlepszy na świecie dom. Bo na taki zasługuje każdy psiak

  OdpowiedzUsuń
 10. Piękny! Tyle serca poświęcasz tym psiakom :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Wygląda jakby był gotowy do bronienia i pilnowania! :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Jestem przekonana, ze wkrótce znajdzie kogoś kto go pokocha. Życzę z całego serca żeby znalazł swój nowy dom.

  OdpowiedzUsuń
 13. Zadbany psiak, oby znalazł opiekuńczego Pana, lub Panią :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Oby przygarnęły go odpowiedzialne osoby...

  OdpowiedzUsuń
 15. TO jest tylko kwestia czasu, aż znajdzie nowy dom :)

  OdpowiedzUsuń

Cieszy mnie że tu jesteś, proszę zostaw ślad po sobie. Wspólnie dbamy o miłą atmosferę tutaj i szanujemy sie wzajemnie, dla tego nie pisz wielkimi literami, nie SPAMuj, nie zostawiaj linków do siebie. Nasze zdania mogą się różnić, ale zachowujemy kulturę i dobry smak.
Komentarze: propozycje wspólnej obserwacji, łańcuszki, autoreklamę (z linkami) i teksty nie na temat usuwam. Ja szanuję Ciebie, więc proszę szanuj mnie, a odwiedzę Cię gdy tylko będę mogła.
Bardzo mnie ucieszy gdy dołączysz do zacnego grona moich obserwatorów.
Życzę przyjemności!