wtorek, 22 września 2020

Summer

 Słodkiego szczeniaczka znalazłam na stroni fundacji AST. Naturalnie link do źródła znajdziesz poniżej. W źródełku na pewno więcej zdjęć, jak i może być więcej informacji o psiaku:)

Post ten to taka informacja że psiak jest, że szuka domku, są zdjęcia, jest opis jest link do źródła. Nie znam osobiście wszystkich psów, ale czy muszę? Ktoś kogo zainteresuje dany zwierzak może sam chcieć poznać bohatera wpisu. Zapewne osoby w danej organizacji będą chętne by udzielić dodatkowych informacji, by wspólnie spędzić jakiś czas. Sprawę poprzedza ankieta informacyjna, ale to wszystko w swoim czasie. Dziś o szczeniaczku, dzieciaczku psim... czerwcowym, trzymiesięcznym słodziaku który może rozkocha w sobie kogoś... zapraszam do opisu:


Malec na początku września przeszedł udaną operację stabilizacji złamanej łapy. Teraz jest w trakcie gojenia i powolnego wyjmowania gwoździ. Całkowity proces gojenia i rekonwalescencji przewidziany jest na początek listopada. Do tego czasu Summer musi zostać w Krakowie, aby lekarz prowadzący kontrolował proces gojenia. Dlatego też w tej chwili szukamy dla psiaka domu stałego jedynie w Krakowie lub jego bliskiej okolicy.  

A jaki jest Summer? Uroczy, miły, wesoły i przyjazny. Normalny szczeniak, z całym dobrodziejstwem tego faktu. Po przykrej przeszłości na szczęście nie ma żadnych niepokojących sygnałów.  Łaciatek mieszka obecnie w mieszkaniu, w towarzystwie psów i kotów, mając też codziennie kontakt z dziećmi. Proces socjalizacji uznajemy za bardzo udany. Psiak szybko uczy się zasad czystości, normalnego trybu życia, rutyny. Summer jest na ponownym, tym razem dobrym starcie przygody z życiem. Naszym zadaniem jest znaleźć mu wspaniały dom i troskliwych opiekunów, którzy rozumieją że pies to nie tylko miłość ale i obowiązek na całe życie. Kochani, jeśli ktoś z Was chciałby podarować mu siebie, swój czas i dom i jest gotowy na dalsze leczenie oraz szkolenie i konieczność kastracji (jest to warunek nie negocjowalny) to zapraszamy Was serdecznie do osobistego poznania naszej iskiereczki. Kontakt w sprawie adopcji: Sylwia 663 049 043 lub adopcje@fundacja-ast.pl
źródło, więcej, klik

17 komentarzy:

 1. Jest taki uroczy i słodki, że można się zakochać od pierwszego wejrzenia. Trzymam za niego kciuki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Boże, jaki słodki i uroczy, do zjedzenia!

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczna psinka. Zasługuje na dobry dom, jak każde zwierzątko.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jaki on uroczy, zakochałam się, szkoda, że nie mogę sobie pozwolić <3

  OdpowiedzUsuń
 5. zakochałam się w nim od pierwszego wrażenia. cudowny, z pewnością znajdzie fantastyczny dom, trzymam kciuki

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczny piesek, oby szybko znalazł dom.

  OdpowiedzUsuń
 7. Cudny z oczu mu tak dobrze patrzy . Super , że od czasu do czasu prezentujesz te psiaki czekające na miłość .

  OdpowiedzUsuń
 8. Trzymam kciuki, by znalazł dobry i kochający dom.

  OdpowiedzUsuń
 9. Tu Summer, a już od 15.30 mamy jesień. ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Cudowny pieseczek, ma piękne imię.
  Wierzę, że znajdzie kochającą rodzinę.
  Pozdrawiam :-)
  Irena-Hooltaye w podróży

  OdpowiedzUsuń
 11. Cudownie by było, gdyby każdy czworonóg szybko znalazł szczęśliwy dom. :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Słodziak :) Ja swojego Benka też mam ze schroniska :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Śliczny piesek i to spojrzenie. Ja to mówię, że psy to tylko mówić nie potrafią, ale są bardzo mądrymi i rozumnymi zwierzętami. Pies szczęśliwy to przede wszystkim zdrowy pies, który ma zapewnioną odpowiednią opiekę. Co do odżywiania to nie jest to trudne. Są takie karmy dla psów https://allegro.pl/produkt/karma-dla-psa-brit-care-brit-care-adult-large-breed-lamb-rice-12-kg-jagniecina-5e9538da-a22c-461b-8024-1055eaf8ce51 , ta akurat dla dużych psów. Właśnie dobre jest to, że można dobrać odpowiednią karmę dla każdego psa. W zależności od wieku, wielkości, wiadomo różne psy też mają różne zapotrzebowania.

  OdpowiedzUsuń

Cieszy mnie że tu jesteś, proszę zostaw ślad po sobie. Wspólnie dbamy o miłą atmosferę tutaj i szanujemy sie wzajemnie, dla tego nie pisz wielkimi literami, nie SPAMuj. Nasze zdania mogą się różnić, ale zachowujemy kulturę i dobry smak.
Komentarze: propozycje wspólnej obserwacji, łańcuszki, autoreklamę i teksty nie na temat usuwam. Ja szanuję Ciebie, więc proszę szanuj mnie, a odwiedzę Cię gdy tylko będę mogła.
Bardzo mnie ucieszy gdy dołączysz do zacnego grona moich obserwatorów.
Życzę przyjemności!