wtorek, 6 października 2020

Cztery....

Jak tam po weekendzie? U mnie minął sama nie wiem kiedy w większości... przespany i co? I budzik do pracy a dziś już wtorek. Wczoraj w sklepie widziałam cudny wisiorek zegarek, coś pięknego! Sama nie wiem czy kupić z lombardu... mam mieszane uczucie... z jednej strony cudo z drugiej nie wiadomo jaka historia tego przedmiotu i co skłoniło do oddania w zastaw. Czas pokaże;)
Bohaterem dzisiejszego wpisu nie biżuteria a piesek, uśmiechnięty, amator aktywnego spędzania czasu:) "Amstaffy Niczyje" to jedna z organizacji działających na rzeczy niechcianych zwierzaków, jednym z nich jest zwierz o nietypowym imieniu Cztery 


a oto opis:


 Cztery to imię naszego nowego podopiecznego, który trafił pod nasza opiekę z powodów osobistych właściciela .Pies jest domowy nie niszczy nie brudzi. Śpi na własnym posłaniu. Bardzo zainteresowany jedzeniem wykona każdą znaną mu komendę za smaczek. Czwarty to bardzo aktywny pies, uwielbia aportowac, biegać przy rowerze. Dogaduje się z suczkami z psami raczej nie szuka przyjaźni. Jest bardzo skoczny. Na spacerze żyje własnym życiem, raczej zdystansowany w stosunku do nowowopoznanych osób . W domu typ przytulaka. Przyjechał do nas 4.10.2020 wiec dopiero się poznajemy. 

Kontakt w sprawie adopcji Adam 661 037 223 


A na koniec muzycznie, piosenka której ostatnio często chętnie słucham:11 komentarzy:

 1. Bardzo nuetypowe imię,a psiak przeuroczy :) Oby jak najszybciej znalazł nowych włascicieli,którzy okażą mu serce :)

  OdpowiedzUsuń
 2. W lombardzie jeszcze nigdy nic nie kupowałam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Przyznam, że z takim imieniem dla psa to jeszcze się nie spotkałam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie zaglądam do lombardów, choć kiedyś było to jedyne miejsce, gdzie mozna było kupić ciekawe przedmioty.

  OdpowiedzUsuń
 5. Oryginalne imię dla psiaka, fajnie, że jest grzeczny :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Szczerze mówiąc chyba nie byłam nawet nigdy w lombardzie. Też trochę zawsze mnie zastanawia skąd są tam te rzeczy. Chyba za dużo tv ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Mi codziennie czas leci tak szybko. Ja w lombardzie jeszcze nigdy nie kupowałam. Fajny psiak :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Nigdy jeszcze nie byłam w lombardzie.

  OdpowiedzUsuń

Cieszy mnie że tu jesteś, proszę zostaw ślad po sobie. Wspólnie dbamy o miłą atmosferę tutaj i szanujemy sie wzajemnie, dla tego nie pisz wielkimi literami, nie SPAMuj, nie zostawiaj linków do siebie. Nasze zdania mogą się różnić, ale zachowujemy kulturę i dobry smak.
Komentarze: propozycje wspólnej obserwacji, łańcuszki, autoreklamę (z linkami) i teksty nie na temat usuwam. Ja szanuję Ciebie, więc proszę szanuj mnie, a odwiedzę Cię gdy tylko będę mogła.
Bardzo mnie ucieszy gdy dołączysz do zacnego grona moich obserwatorów.
Życzę przyjemności!