wtorek, 17 listopada 2020

Chia

 Cześć:) Dziś szybko krótko bo czas mój leci tak szybko, z prędkością światła... Pewna osoba zagrała jednak w statki i kontynuuje co przekłada się na to że jestem "delegowana" a tam łatwo nie jest...

W dodatku sąsiadka ma problem z nogą a ja jej pomagam z pieskiem, liczę na ładną pogodę do piątku bo spacerki muszą być długie:)) może uda sie jakieś ładne momenty uchwycić. Spacer z pieskiem to przyjemność, zwłaszcza gdy psiak od małego jest układany i mądrze wychowywany. Tak sie składa że mała Chia podopieczna Fundacji AST szuka swego człowieka:

Opis:

"Chia to niespełna 3-miesięczna amstaffka, urodzona 26.08.2020. posiadająca rodowód ZKwP. Obecnie przebywa w domu tymczasowym w Gdańsku. Dała się nam poznać jako stabilny, pojętny, fajnie zapowiadający się pies. Chia jest w trakcie leczenia, obecnie kończymy podawanie antybiotyku z uwagi na problemy skórne (łagodna forma gronkowca). Nie jest wykluczone, że Chia w przyszłości będzie potrzebowała konsultacji specjalisty dermatologa także szukamy domu przede wszystkim w miastach, w których jest dostęp do takiego specjalisty (Trójmiasto, Warszawa). Szukamy dla Chii opiekuna zaangażowanego, aktywnego, mądrego i odpowiedzialnego. który będzie chciał ją socjalizować i szkolić. Warunkiem adopcji jest deklaracja udziału w profesjonalnym kursie szkolenia psów Pies Towarzyszący oraz sterylizacja po osiągnięciu dojrzałości. Jeśli myślicie o adopcji naszej czarnej perełki, zapraszamy Was do kontaktu. Jak to bywa u nas w przypadku adopcji szczeniaka, prosimy o kontakt za pośrednictwem e-maila, na adres: 

 ast.jola@o2.pl Napiszcie nam kilka słów o sobie, o warunkach w jakich pies miałby mieszkać, skąd jesteście, czy mieszkacie sami, z rodzinami, z dziećmi, czy macie inne czworonogi, jakie są ich historie, a jak macie ochotę doślijcie i zdjęcia. Nie krępujcie się pisać dużo o sobie, ułatwcie nam poznanie Was jako potencjalnego domu dla Chii."


źródło, więcej klik
18 komentarzy:

 1. A ja sie pytam gdzie owy hodowca zrzeszony w ZKwP? Rozmnożyć a co nie rentowne spisać na straty?

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że dość szybko znajdzie nowy, kochający dom.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ma tak słodka mordkę, że mam nadzieję iż szybko znajdzie kochający dom

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam nadzieję, że szybko znajdzie dom, kochające serce właściciela. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale mały słodziak <3 Myślę, że szybko znajdzie dom

  OdpowiedzUsuń
 6. Jest taka piękna, ale ma tak bardzo smutne oczy.

  OdpowiedzUsuń
 7. Myślałam,że to będzie wpis o nasionach chia. Bardzo ładne imię,kochany psiak i mam wielką nadzieję,że szybko trafi w dobre ręce!

  OdpowiedzUsuń
 8. Życzę jak najszybszego znalezienia kochającego właściciela.

  OdpowiedzUsuń
 9. Taka sympatyczna psinka, życzę dobrego domku...

  OdpowiedzUsuń
 10. słodki piesek. Oby ktoś ją przygarnął

  OdpowiedzUsuń
 11. To miło z Twojej strony, że pomagasz sąsiadce. A psiak cudny :)

  OdpowiedzUsuń
 12. słodka dziecinka, przypomina mi moją Belcię gdy była mała

  OdpowiedzUsuń

Cieszy mnie że tu jesteś, proszę zostaw ślad po sobie. Wspólnie dbamy o miłą atmosferę tutaj i szanujemy sie wzajemnie, dla tego nie pisz wielkimi literami, nie SPAMuj, nie zostawiaj linków do siebie. Nasze zdania mogą się różnić, ale zachowujemy kulturę i dobry smak.
Komentarze: propozycje wspólnej obserwacji, łańcuszki, autoreklamę (z linkami) i teksty nie na temat usuwam. Ja szanuję Ciebie, więc proszę szanuj mnie, a odwiedzę Cię gdy tylko będę mogła.
Bardzo mnie ucieszy gdy dołączysz do zacnego grona moich obserwatorów.
Życzę przyjemności!