wtorek, 25 stycznia 2022

4 letnia Melanka

American Bully to rasa kóra nie podoba mi się, mam wrażenie że one po prostu cierpią... stawy... zapewne i inne też dolegliwości. Jednak może sie komuś stąd spodoba i pokocha tę uroczą jak wynika z opisu pannę:


opis:

:A przy poniedziałku przypominamy, iż na nowego opiekuna, w domu tymczasowym w Gdyni, czeka 4 letnia Melanka, suczka w typie american bully 🖤
Melka jest abolutnie przeuroczym stworzeniem. Swymi okrągłymi oczami podbija serca wielu. Uwielbia kontakt z człowiekiem, zainteresowanie, głaskanie, drapanie za uchem. Wystarczy na nią spojrzeć a ogonek już chodzi. Gości wita równie miło i radośnie, taki naprawdę dobry, towarzyski i grzeczny pies, którego można zabrać niemalże wszędzie. Co więcej, zostawiona sama w domu, czas ten po prostu przesypia. 
Na spacerach grzecznie drepta na smyczy, czy lince, miejski zgiełk absolutnie jej nie rusza. Jest wyjątkowo stabilnym czworonogiem.
Aktualnie dom dzieli z drugą suczką i śmiało możemy  powiedzieć, że z powodzeniem mogłaby zamieszkać z drugim, spokojnym psem.
A teraz ta druga strona medalu – zdrowie. Mela jest psiakiem ortopedycznym, pacjentem z chorobą zwyrodnieniową stawów oraz dysplazją stawów biodrowych. 
W praktyce oznacza to, że wymagać będzie więcej troski i czujnego oka, pilnowania niskiej wagi (u nas zrzuciła sporo zbędnych kilogramów), dbania o masę mięśniową, suplementacji stawów, być może wsparcia leków, czy preparatów dostawowych i mądrego ruchu. A w najbliższym czasie powtórzenia serii rehabilitacji. 
Kondycja Melki podczas 2 miesięcznego pobytu u nas, uległa znaczącej poprawie. I 
choć panienka wyczynowcem nie będzię, jest psem, który naprawdę spacerować lubi i coraz chętniej towarzyszy nam nawet w dłuższych wycieczkach.
Dla Meli poszukujemy troskliwego przewodnika, takiej dobrej, ciepłej osoby. Opiekuna z czujnym okiem, z dostępem do lekarzy specjalistów, rehabilitacji, nie bojącego się kosztów z tym związanych. Zdecydowanie mieszkania na parterze/domku, bowiem schody u niej są absolutnie niewskazane. Kogoś, kto ten diamencik doceni! 🖤
W sprawie adopcji zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 661 665 695 (Natalia) lub mailowego adopcje.fundacjaast@gmail.com"


 Pora wynik rozdania opublikować.... wybór trudny, odpowiedzi bardzo ciekawe. Za każde zgłoszenie bardzo dziękuję. Pogratulować chciałabym:  Aleksandra Krajewska. Brawo!

6 komentarzy:

 1. Mam nadzieję, że znajdzie kochanych właścicieli. Trzymam mocno za to kciuki. Bardzo się cieszę, że udało mi się wygrać rozdanie. Dziękuję bardzo ❤️

  OdpowiedzUsuń
 2. Serce mi się kraje, kiedy patrzę na te poszukujące miłości zwierzaki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Obawiam się, że trudno będzie jej znaleźć nowego opiekuna, ale trzymam za tę psinkę mocno kciuki.

  OdpowiedzUsuń
 4. Niestety mieszkam na 4 piętrze... szkoda, bo już ją widziałam w naszym domu :(

  OdpowiedzUsuń
 5. Trzymam kciuki za domek dla pieska :)

  OdpowiedzUsuń

Cieszy mnie że tu jesteś, proszę zostaw ślad po sobie. Wspólnie dbamy o miłą atmosferę tutaj i szanujemy sie wzajemnie, dla tego nie pisz wielkimi literami, nie SPAMuj, nie zostawiaj linków do siebie. Nasze zdania mogą się różnić, ale zachowujemy kulturę i dobry smak.
Komentarze: propozycje wspólnej obserwacji, łańcuszki, autoreklamę (z linkami) i teksty nie na temat usuwam. Ja szanuję Ciebie, więc proszę szanuj mnie, a odwiedzę Cię gdy tylko będę mogła.
Bardzo mnie ucieszy gdy dołączysz do zacnego grona moich obserwatorów.
Życzę przyjemności!