wtorek, 22 lutego 2022

CZy Big znajdzie domek w mig?!

 Piesek w typie jak widzę rottweilera, młodziutki z opisu czytamy że ma 1,5 roku. Big zasila szeregi Schroniska "Ciapkowo", myślę że takim psiakom w pierwszej kolejności należy sie pomoc by z boxu azylowego trafiły do domu choćby tymczasowego.


Big - wulkan energii szuka domu!
Szukamy domu dla naszego podopiecznego Biga. Big to psiak w typie rottweilera, ma około 1,5 roku. Jest tak młody, a już poznał czym jest bezdomność. Trafił do naszego schroniska wychudzony, miał chore oko. Psiak jest na ten moment po zabiegu kastracji oraz po zabiegu entropium w oku. Big z dnia na dzień czuje się coraz lepiej i nadszedł czas na nowy rozdział w życiu - dom.
Big jest psiakiem w pierwszym kontakcie wycofanym, potrzebuje czasu aby zaufać nowo poznanej osobie. To pies wymagający odpowiedniego i konsekwentnego podejścia. Pewny siebie, silny, energiczny - tak w trzech słowach można opisać Biga. Szukamy dla psiaka domu mającego doświadczenie z rasą, osoby aktywnej, konsekwentnej, silnej i opanowanej. Big nie akceptuje innych psów, nie polecamy do domu z w którym są dzieci. Ten niezwykle piękny psiak potrzebuje sporej dawki codziennego ruchu, regularnych treningów oraz aktywnych spacerów.
Kontakt w sprawie adopcji Biga: 516-169-626.

11 komentarzy:

 1. Oby szybko znalazł kochającego i kompetentnego do jego wychowania właściciela.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fajnie jakby sie jakaś fundacja zainteresowała nim....

   Usuń
 2. Trzymam kciuki za pieska, żeby szybko znalazł dom. Przerażające jest to, że ludzie płacą tysiące, a w schroniskach jest nadmiar zwierząt.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten pies wyglafa pięknie. Oby szybko znalaz kochający domek!

  OdpowiedzUsuń
 4. Będę trzymała kciuki za to by, jak najszybciej znalazł dom.

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam serdecznie ♡
  Gdybym mogła, przygarnęłabym te wszystkie psiaki i kociaki, które są w schroniskach! Każdy, zwłaszcza nasi najmniejsi przyjaciele, zasługuje na miłość. Trzymam kciuki za psiaka, niech odnajdzie swój dom!
  Pozdrawiam cieplutko ♡

  OdpowiedzUsuń

Cieszy mnie że tu jesteś, proszę zostaw ślad po sobie. Wspólnie dbamy o miłą atmosferę tutaj i szanujemy sie wzajemnie, dla tego nie pisz wielkimi literami, nie SPAMuj, nie zostawiaj linków do siebie. Nasze zdania mogą się różnić, ale zachowujemy kulturę i dobry smak.
Komentarze: propozycje wspólnej obserwacji, łańcuszki, autoreklamę (z linkami) i teksty nie na temat usuwam. Ja szanuję Ciebie, więc proszę szanuj mnie, a odwiedzę Cię gdy tylko będę mogła.
Bardzo mnie ucieszy gdy dołączysz do zacnego grona moich obserwatorów.
Życzę przyjemności!