wtorek, 20 września 2022

Rambo

 

Rambo to ok 3 letni psiak w typie amstaffa. Nie jest wielbicielem innych 4 łapków ale dla człowieka zrobi wszystko. Jest grzeczny, czyściutki, bez lęku seperacyjnego, bez żadnych oznak agresywnych zachowań. Dobrze odnajdzie się w domu z ogrodem w blokach pewnie także może zamieszkać, jednak spacery tylko w kagańcu. Na smyczy potrafi pociągnąć, gdy zobaczy jakiegoś psiaka na horyzoncie. Fajnie się bawi piłeczkami, jest typowym psiakiem towarzyszącym. Umie podróżować autem nawet na długie dystanse. Jest u nas już chwilkę i poznaliśmy Go jako fajnego psiaka dla osób chętnych na długie spacery, nie pogardzi także aktywnością sportową.

Gdyby ktoś z Was chciałby poznać Rambusia zapraszamy do wypełnienia ankiety przedadopcyjnej, która jest do pobrania na naszej stronie FB w przypiętym poście adopcja krok po kroku.

Kontakt tel po godz. 16 503305077 Zapraszamy

źródło

7 komentarzy:

 1. Trzymam kciuki za jego szczęśliwy dom.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam nadzieję, żę znajdzie nowy kochający dom.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jest świetny. Oby znalazł kochającego właściciela!

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam nadzieję, że szybko znajdzie domek. Aż żal bierze na myśl o zimie...

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam respekt przed takimi dużymi psami i sama raczej bym się nie zdecydowała - ale mam nadzieję, że Rambo znajdzie nowy dom.

  OdpowiedzUsuń

Cieszy mnie że tu jesteś, proszę zostaw ślad po sobie. Wspólnie dbamy o miłą atmosferę tutaj i szanujemy sie wzajemnie, dla tego nie pisz wielkimi literami, nie SPAMuj, nie zostawiaj linków do siebie. Nasze zdania mogą się różnić, ale zachowujemy kulturę i dobry smak.
Komentarze: propozycje wspólnej obserwacji, łańcuszki, autoreklamę (z linkami) i teksty nie na temat usuwam. Ja szanuję Ciebie, więc proszę szanuj mnie, a odwiedzę Cię gdy tylko będę mogła.
Bardzo mnie ucieszy gdy dołączysz do zacnego grona moich obserwatorów.
Życzę przyjemności!