Obserwatorzy

piątek, 23 listopada 2012

AdBuster


Kojarzycie pogromców mitów? Wczoraj trafiłam na filmik człowieka o nicku „AdBuster”. I Muszę przyznać, że skojarzył mi się z ideą pogromców mitów. W wywiadzie zaprzecza by na kimkolwiek się wzorował. Obejrzałam wszystkie jego filmiki, tak mnie wciągnęły.
Adbuster w swoich filmikach testuje autentyczność reklam, oraz przeprowadza testy, jak to co nam wmawiają ma się do rzeczywistości.
Jak widzę po jego popularności nie tylko mnie interesują testy Adbustera. W ciągu 2 miesięcy na you tubie by filmiki osiągnęły 2.800. 000 wyświetleń. Nawet autor nakręcił jeden odcinek pt: epizod specjalny  na 100000 subskrypcji:


A oto jeden z losowo przeze mnie wybranych filmików:


Zapraszam do obejrzenia kolejnych

3 komentarze:

 1. Ciekawy temat, bardzo ciekawy...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wiem, dlatego zapraszam do obejrzenia kolejnych filmików

   Usuń
 2. to porownanie swiadomosci konsumenckiej na temat energy drinkow mnie przerazilo

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, miło mi że tu jesteś, proszę zostaw ślad po sobie, ale nie SPAMuj, komentarze: propozycje wspólnej obserwacji, łańcuszki, autoreklamę i teksty nie na temat usuwam. Ja szanuję Ciebie, więc proszę szanuj mnie, a odwiedzę Cię na pewno. Zwłaszcza jeśli masz g+ będzie mi łatwiej do Ciebie trafić gdy zostawisz adres bloga pod swoim komentarzem. Czasem mam zaległości, ale spokojnie, nadrabiam je:))
Bardzo mnie ucieszy gdy dołączysz do zacnego grona moich obserwatorów.
Życzę przyjemności!