Obserwatorzy

czwartek, 26 czerwca 2014

Maxiu aktualnie

Max to naprawdę fajny psiak! Uwierzcie mi będzie to pies ideał! Muszę go pochwalić: odrobinę mniej ciągnie, oraz… szybko się uczy! Chłopak robi postępy: nie ekscytuje się jest spokojniejszy, nawet przychodzi gdy go wołam. To oczywiście wszystko jest w trakcie ćwiczeń ale jest dobrze! Momentami mnie naprawdę zaskakuje… bo to bardzo pozytywny psiak!

Szczeka jak ktoś idzie, gdy wyjdę piszczy… Gdy nowy właściciel poświęci mu czas na aktywność i pójdzie na szkolenie PT (pies towarzyszący)… będzie super! Nie pozwalam psu wchodzić na łóżko, kanapę... uczy się choć próbuje. A ja ćwiczę się w konsekwentnym działaniu; uzbrojona w spokój. Spokój i smaczki wiele dają...
Max to fajny piesek u mądrego Pana lub Pani szybko stanie się psem idealnym!
Dodam że w tym psie nie ma kropli agresji… 


Filmik niestety nagrał mi się niestety do góry nogami.... 
Trafiliśmy na jakiś kiermasz czy coś:


Były sery, alkohole... mi najbardziej smakowała jakaś nalewka czy coś na pędach sosny - po prostu rewelacja! Sosy bałkańskie też dobre były...

Może ktoś będzie chciał dać Maxiowi dom?


Wczoraj wrócił do Pani, która ponowiła prośbę o szukanie domku dla psiaka. 

6 komentarzy:

 1. Kazdego pieska da sie wychowac, jak piszesz, spokojem, cierpliwoscia i konsekwencja. A dlaczego ta jego pani go nie chce?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo wyjeżdża... to dla mnie żaden argument :/. Przyjaciół się tak nie zostawia :/. Ech.

   Usuń
  2. No tak, ale czasami jak gdzieś wyjeżdżasz... Gdzieś gdzie nie możesz zabrać psa... to musisz go oddać. Dobrze przynajmniej, że szuka dla niego domu a nie wyrzuci gdzieś z auta daleko od domu na jakiejś wsi.

   MSjournalistic.blogspot.com

   Usuń
 2. Zżera mi komentarze wrrrr...
  Dobrze,że chociaż ma miejsce i nie jest na ulicy...

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, miło mi że tu jesteś, proszę zostaw ślad po sobie, ale nie SPAMuj, komentarze: propozycje wspólnej obserwacji, łańcuszki, autoreklamę i teksty nie na temat usuwam. Ja szanuję Ciebie, więc proszę szanuj mnie, a odwiedzę Cię na pewno. Zwłaszcza jeśli masz g+ będzie mi łatwiej do Ciebie trafić gdy zostawisz adres bloga pod swoim komentarzem. Czasem mam zaległości, ale spokojnie, nadrabiam je:))
Bardzo mnie ucieszy gdy dołączysz do zacnego grona moich obserwatorów.
Życzę przyjemności!