Obserwatorzy

piątek, 19 lutego 2016

Ori

Dziesięciomiesięczna sunia będąca pod opieką fundacji AST czeka na dom, oto opis ze strony fundacyjnej:

Ori to młodziutka 10-miesięczna amstaffka, z problemami wychowawczymi i zdrowotnymi, oddana do nas przez jej właściciel. Ocenę jej charakteru i szkolenie sunia ma zapewnone gratis dzięki niezawodnej Sylwii z Superrdoga, u której Ori ma zapewniony dom tymczasowy. Jesteśmy jednak zmuszeni poprosić Was o wsparcie na jej leczenie. Na początek badamy mocz w kierunku zapalenia pęcherza (sunia dużo sika, nie trzyma czystości). Kolejnym krokiem będzie wizyta u dermatologa (sunia ma podejrzenie nużycy), a finalnie musimy ją także wysterylizować i zachipować przed adopcją. Koszty będą wysokie. Apelujemy do Was o pomoc finansową, a także rzeczową (w postaci karmy Brit Care Medium Adult Lamb & Rice oraz suplementu na sierść o nazwie Megaderm). Pomóżcie nam wyprowadzić kolejne 4 łapki na prostą! Ta czarna piękność na to zasługuje. Abyśmy my mogli pomagać, potrzebne są środki - prosimy Was chociaż o 2 czy 5 zł, które pomogą nam ratować TTB w potrzebie.

AST Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych

79 1160 2202 0000 0000 8061 3463

W przypadku przelewów z zagranicy: BIGBPLPW Bank Millenium S.A. Branch Millenium IBAN: PL 79 1160 2202 0000 0000 8061 3463 PayPal: fundacjaast@o2.pl z dopiskiem: "Darowizna ORI"źródło

20 komentarzy:

 1. Biedna :( Żeby jej się dalsze życie dobrze ułożyło

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna :) Miałam przez kilka naście lat pieska ze schroniska - nie ma bardziej wiernej psiny niż taka przygarnięta z przytułka!

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna! Też mam pieska ze schroniska, straszny z niego indywidualista i pieszczoch, oby suczka szybko znalazła swój dom, pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Odpowiedzi
  1. może warto skontaktować sie z fundacją w jej sprawie

   Usuń
 5. moj sasiad mial taka ale uspil bo byla chora

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, miło mi że tu jesteś, proszę zostaw ślad po sobie, ale nie SPAMuj, komentarze: propozycje wspólnej obserwacji, łańcuszki, autoreklamę i teksty nie na temat usuwam. Ja szanuję Ciebie, więc proszę szanuj mnie, a odwiedzę Cię na pewno. Zwłaszcza jeśli masz g+ będzie mi łatwiej do Ciebie trafić gdy zostawisz adres bloga pod swoim komentarzem. Czasem mam zaległości, ale spokojnie, nadrabiam je:))
Bardzo mnie ucieszy gdy dołączysz do zacnego grona moich obserwatorów.
Życzę przyjemności!