Obserwatorzy

czwartek, 24 marca 2016

Posłuchaj, pomóż...

Tak łatwo pomóc... zwierzakom, wiem, wiem wiecie:) pisałam o różnych formach.... ale pojawiła się jeszcze łatwiejsza jak pstryk, a właściwie klik
Otóż Dawid Podsiadło postanowił cały zysk z tytułu wyświetleń tego teledysku: przekazać na pomoc bezdomnym psom będącym pod opieką Fundacji AST i Pod Psim Aniołem. Zachęcam do słuchania, oglądania, udostępniania i przekazywanie dalej!

źródło

36 komentarzy:

 1. fajna piosnka i dobry inicjatywa

  OdpowiedzUsuń
 2. Cieszę się Kochana że poruszasz takie tematy , najgorszy teraz przypadek jest to masowe katowanie zwierząt , moja koleżanka prowadzi schronisko i mnóstwo biednych psinek do niej trafia :( Jak ludzie tak mogą , dla mnie jest to paranoja.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ;/ fundacje na codzień spotykają się z tym co da nas normalnych jest nie wyobrażalne

   Usuń
 3. Oglądałam :) teledysk, piosenka, pomysł super :*

  OdpowiedzUsuń
 4. na ile jestem w stanie pomagam.... Bardzo angażuje się również w los koni.... kurde jak człowiek dla człowieka może być dobry jak nawet nie potrafi docenić ,traktować z szacunkiem zwierząt.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo dobra inicjatywa a dodatkowo łatwa i miłą w wykonaniu dobrego uczynku. Pozwolę sobie też poinformować o tym znajomych

  OdpowiedzUsuń
 6. Z miłą chęcią, chyba zresztą już nie raz słuchałam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wiedziałam, że ten Podsiadło to równy gość ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Pomoc psom - spoko. Ale niech nikt mi nie każe tej piosenki słuchać. Irytująca nuta xd Nie lubię takiego przeciągaaaania.
  http://drewniany-most.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie wiedziałam o tym ;) To nabijmy wyświetleń :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Na zakończenie dnia spełniłam dobry uczynek :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. z taką świadomością śpi sie o wiele słodziej :*

   Usuń

Dziękuję, miło mi że tu jesteś, proszę zostaw ślad po sobie, ale nie SPAMuj, komentarze: propozycje wspólnej obserwacji, łańcuszki, autoreklamę i teksty nie na temat usuwam. Ja szanuję Ciebie, więc proszę szanuj mnie, a odwiedzę Cię na pewno. Zwłaszcza jeśli masz g+ będzie mi łatwiej do Ciebie trafić gdy zostawisz adres bloga pod swoim komentarzem. Czasem mam zaległości, ale spokojnie, nadrabiam je:))
Bardzo mnie ucieszy gdy dołączysz do zacnego grona moich obserwatorów.
Życzę przyjemności!